IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Фитнес совети и муабетења
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фитнес совети и муабетења

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 23>
Автор
Порака
elena laser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena laser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 11:33
vezbam veke 1 godina intenzivno oslabev 10 kg ali edno ne mozam da oslabam.imam poveke od normalno salo izmegu miskite i gradite kako da go skinam toa salo.vezbam za race za gradi ali nikakao ne se namaluva se se namali ali toa ne.dali imate nekoj sovet?
Кон врв
izabella19 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај izabella19 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 17:00
zdravo bi sakala da gi zacvrstam moite stomacni muskuli, vo tekot na godinata retko vezbam nemam dovolno vreme, samo leto mi se naoga za vezbanje, pa ako moze da mi dadete nekoj sovet kako najefikasno i najbrzo toa da go ostvaram, sto bi trebalo da vklucam vo sekojdenvnata ishrana a sepak da ne bide mnogu nagla promena, a i ne sakam nekoi muskulista samo da mi bide poramen stomakot
se nadevam ke mi dadete nekoj predlog
Кон врв
elena laser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena laser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:07
prvo odkazise od blagoto i od sekerot koga ne vezbas toa najmnogu mu steti na organizmot a i posle 8 nema jadenjee:)
Кон врв
elena laser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena laser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2008 во 18:46
abe kade e ovaj batt,s so go nema se izgubi?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2008 во 18:49
одамна го нема него
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
elena laser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena laser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 13:41
a ti so vo ovaa tema sportist si ili?ne gledam poraki tvoj ovdeka mnogu na koja tema gi imas tie 2000 potroseno:)?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 13:49
2000? девојко грешка си за постовите...појке од 2000 имам голема%20насмевка и далеку од спортист сум, само пратам спорт голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
elena laser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena laser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2008 во 15:26
dobro de ne se nerviraj tolku:)izvini so zgresiv za brojkata:)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2008 во 19:10
се нервирам збунетост газење%20од%20смеење 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
elena laser Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena laser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2008 во 19:49
ne se nervirajjjjjjj
Кон врв
igor666 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igor666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 20:36
kako do pogolema telesna tezina ne mozam nikako da e zgolemam sum probal so proteini tribulsi kreati i nikako ne mozam da kacam poveke od 2 kg pozdrav nekoi vikaat deka glutamino bil dobar
baram sovet
poz.
Кон врв
Nenad_Jerry Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenad_Jerry Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2008 во 17:00
Zdravo
sakam da ja zgolemam mojata muskulna masa

dali imate nekoj sovet za nacinot na ishrana koj da mi bide,mislam koja hrana da ja konzumiram vo tekot na denot pred i posle trening Sto da konzumiram.

ve molam mi treba sovet


Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 22:43
Imam ona sto se vika lazica figura - gorniot del od teloto mi e slab, tenka polovna, a debeli noze. Sekogas se debeleam vo nozete. kolku i da oslabam nozete pak mi se debelki. Aj daj te sovet. Sto sport da izberam, kako da pocnam zasto sum mrzlivka........
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 18:52
Originally posted by igor666 igor666 напиша:

kako do pogolema telesna tezina ne mozam nikako da e zgolemam sum probal so proteini tribulsi kreati i nikako ne mozam da kacam poveke od 2 kg pozdrav nekoi vikaat deka glutamino bil dobar
baram sovet
poz.

Pozdrav. Za pocetok napisi kako izgleda tvojot dneven plan na ishrana, pa ke probame da ti pomogneme.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,186 секунди.