IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Те Сакам
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Те Сакам

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 62>
Автор
Порака
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Те Сакам
    Испратена: 12.Февруари.2006 во 00:04

DALI I KOLKU PATI GO IZGOVARATE OVOJ VOLSEBEN ZBOR?SAMO NE GO IZGOVARAJTE NAPRAZNO

Eve tuka izjavete nekomu ljubov,ponudete brak,kazete kolku nekogi go sakate,spodelete ljubov,pocustvuvajte ja ljubovta...ednostavno kazete:

I  U!



Изменето од seka - 14.Јануари.2009 во 10:19
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 11:19

  

I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ama ne znam na kogo poprvo ova da mu go kazam.....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 11:21
I LOVE YOU PILENCE MOE SI ZNAES TI KOE SI NAJVEKE TE SAKAM NA CEL SVET
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 12:12
mamo sakam te!!!
respect my authoritaaa
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 12:42
bravo za temata..........

inace da kazam deka mi e ubavo koga clenkata nad mene e nad mene........
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 14:01

ах колку многу те сакам....

Кон врв
Клементина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Клементина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 17:02
Ферди те сакам
precious..
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 18:01
te sakam   D...  seuste
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 22:56
JA BI UMREL ZA NEA...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 23:34

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

JA BI UMREL ZA NEA...

c c c c.....ti ne si normalen!!!!   

jas ne bi umrela za nikogo...t.e. postoi samo edna licnost za koja so bi umrela...za samata sebe.....hahahahahahahahahahaha

pa stvarno...nikogo ne sakam povekje od sebesi....  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 23:36

abe gledaj primer vojna e, i ti vika narednikot moras da frlis tamu bomba i sa ti odis frlas umiras i fakticki si umrel za ostanatite od tvojot vod, so znaci... pak umre za nekoj

ama ti mnogu ubo znajs jas za koj zobram

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 23:40

ej abe aj ne se filmaj....bomata kje ja frlam ako sakam i mozda kje izgleda deka sum umrela za drugite ama jas si znam zosto sum ja frlila bombata....

da da zaljuben eden znam za koj zboris    

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 23:44

abe sega zaso sum ja frlila....kje ja frlam ako mi e nardeno i ako sakam....a kje ja frlam ako sakam zatoa sto mi e naredeno a ne od zelba da spasam nekogo itn......od zelba da se spasam sebesi i da nadohnadam za zavrsuvanjeto na taa vojna za da sum jas srekjna  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 23:45

 TI TREBA DA DOBIES ODLICJE ZA OVA RAZMISLUVANJE

MI GO DOPRE EMOCIITE DRUGARKE ALEKTA

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 62>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.