IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Што гледате во моментов?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што гледате во моментов?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9899100
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 98682
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2015 во 17:42
Брза кујна!
Не пропуштамсреќа
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2016 во 20:19
Ljubav je na selu ... RTL

No ne poradi konkretnava emisija tuku cekam da pocne .....Tri ,dva, jedan peci голема насмевка
Voditelkata odlicno ja vodi emisijata кул
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
dugme Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2016
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dugme Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2016 во 10:48
Разно-разни теми,сечии различни мислења и искуства, интересно друштво барем на прв поглед. Поздрав до сите. Бидете добри! :)
Кон врв
marchi.be Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2016
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marchi.be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2016 во 12:01
Originally posted by dugme dugme напиша:

Разно-разни теми,сечии различни мислења и искуства, интересно друштво барем на прв поглед. Поздрав до сите. Бидете добри! :)

i jas ova go pravam vo momentov plu i kafe pijam uz toa
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2016 во 23:08
https://www.youtube.com/watch?v=IFjsTWg5n0w

Изменето од outlook123 - 11.Април.2016 во 23:09
едно е - не се две
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2016 во 20:26
едно е - не се две
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21931
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2016 во 00:17
Вести на локалната телевизија. Унијата на жени на Дпмне
повторно ја покажа својата хуманост и на едно семејство
му додели помош, пакет со храна и предмети за домаќинството.
И камерата зууууууууумммммм во една картонска кутија со две три масла
и две три најлонски кеси до нив, и нормално донаторките пет-шест жени.
Одма после тоа разговор со жената на која и е доделена помошта.
Мислам убаво тоа, секоја чест, но нели може и подискретно
да биде. Ако можеш да помогнеш, помогни, не мора цел свет да те
разбери.
Тешко на тие што немаат и чекаат ваква помош.
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2016 во 09:04
Тоа соросоидите им кршат дискреција.
Ете за Мартин криеа,девојчето од Паланка
што загина на Партизанска од петни жили го
кријат,оној јаднио од Гевгелија што уби
мајка и нероденче се самоуби од скромност
кога се дозна итн итн итн...
Не е до нив не се они такви.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16508
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2016 во 22:54
monitorov ...so temi na idividi forum  голема насмевка
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2019 во 23:56
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9899100
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.