IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 179180181182183 214>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 01:30
ja sum zbunet
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 08:57
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dvete...vie...sakate...odednashka...da...hihihihiiiii...aaaaaa?...ne mi e strav tako mi svega...ne e ubavo da ve delam...црвенеење

...ednata...kh..khmmmm...pa drugata...opaaaaaaa...ali moze i voz da praime...UUUUuuuuuuuuuuuUUUuuu...трепкањетрепкањетрепкање

...samo pazite, ja sum uvek vagonot posleden...ke ve butkam ako treba na tret kolosek, ama ima da izvozite do Venera...трепкањетрепкањетрепкање
 
 изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување Mozam da ti kazam samo edna rabota......SONUVAJ!!!!!!!!!!лутиналутиналутиналутиналутина
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 16:33
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...dvete...vie...sakate...odednashka...da...hihihihiiiii...aaaaaa?...ne mi e strav tako mi svega...ne e ubavo da ve delam...црвенеење

...ednata...kh..khmmmm...pa drugata...opaaaaaaa...ali moze i voz da praime...UUUUuuuuuuuuuuuUUUuuu...трепкањетрепкањетрепкање

...samo pazite, ja sum uvek vagonot posleden...ke ve butkam ako treba na tret kolosek, ama ima da izvozite do Venera...трепкањетрепкањетрепкање
 
 изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување Mozam da ti kazam samo edna rabota......SONUVAJ!!!!!!!!!!лутиналутиналутиналутиналутина


газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење а јас само можам да ти го повторам ова газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:28
Ej blue....doagjaj maco ovde na zagrevanje pred izleguvanje ajde голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкањетрепкање

Изменето од Lady Blue - 14.Декември.2007 во 20:28
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:29
еве ме мила...ај да се загрееме пошто надвор е лааадноооо......загриженост
ајде бе членоВИ кај сте да не згреете???
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:31
Lejjjjjjjjjjjj ne vikaj ...moze pak ke se javi nekoj sto ke saka da si igra vozce газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење....... nekoi mazi cel zivot ostanuvaat deca газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:32
дојди на мсн да ти кажам нешто
само да не не грее загорлутина
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:37

Cekaj da vidime kandidati prvo....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:42
нема кандидати???

ај док да дојдат кажи ми како ти се свиѓа моето ново аватарче?
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:43
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

дојди на мсн да ти кажам нешто само да не не грее загорлутина

BLUE....ФОРУМОВ ЌЕ ПОСТОИ И БЕЗ...ZAGOR,TAKA?АКО ВИ СМЕТАМ ,А ИЗГЛЕДА СМЕТАМ...НЕМА ДА ГО ОТВОРАМ НА ОВАА ТЕМА ...АМА НИКОГАШ,А И СЕГА ГЛЕДАШ И САМА ДЕКА ОВАА ТЕМА ЈА ИЗБЕГАВАМ....
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:44
голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка  загоре бре загореее.....шала бре море..ај мисли си тиголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:47
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

дојди на мсн да ти кажам нешто само да не не грее загорлутина

BLUE....ФОРУМОВ ЌЕ ПОСТОИ И БЕЗ...ZAGOR,TAKA?АКО ВИ СМЕТАМ ,А ИЗГЛЕДА СМЕТАМ...НЕМА ДА ГО ОТВОРАМ НА ОВАА ТЕМА ...АМА НИКОГАШ,А И СЕГА ГЛЕДАШ И САМА ДЕКА ОВАА ТЕМА ЈА ИЗБЕГАВАМ....
 
Ne se pali pa ti odma (Iako spomnavme greenje голема%20насмевка) ......голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Изменето од Lady Blue - 14.Декември.2007 во 20:47
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:47
он пред нас се спопалиголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 20:50
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

нема кандидати???

ај док да дојдат кажи ми како ти се свиѓа моето ново аватарче?
 
Maco jas nisto ne gledam na avatarceto osven nekoi sitni bukvicki cek  глупчо......ne be nisto ne gleda more daj turi si slika ko covek tuka aj голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Изменето од Lady Blue - 14.Декември.2007 во 20:50
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 179180181182183 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.