IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 214>
Автор
Порака
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Секс Зезање..се што не можат другите теми
    Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:19
Шо да кажам... тоа е, се за сексот што го немаат другите теми...глејте да е повеке на зезање...КАРАЊЕ ЗАБРАНЕТО!!!
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:21
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Imam i toa!!!  U sex kombinacija so cokoladen preliv breeeee!!!! Pa toa popoleka sexot goterate pa toa se mackate so cokoladen preliv (kaj mene u dukjan 35 denari pola kilo) pa toa sex posle pa lizenje breeeeeee!!! Sto hubavo!!! 
Еми дај хммм Мајуш колку литра ќе се доста прелив... шо знам..дај 100 литра-нека има
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:22
Cekaj ne mi stasalo kombeto od Vitaminka!!! Ke ima za edno pola saat!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:23
ако ми избега Маја те убив.... и ќе ми ги вратиш зиврите...   ејј пола саат ми викаа ...бизнисмен цц ц ц
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:26
Јес СУПЕР ТЕМАААААААААААААА

Што со комбето абе секс во комбе користат кај мене комшиите од Шутка оние што собираат хартија и ја препродаваат.

Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:26
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Abe nema sto nema!!! Kaj mene u sexy shop ima se!!! 
  Еми дај ајде од тие 6 за 100, ама за колку ќе ми ги даеш мене оти 6 ти зиам ( ама не и кажуј на Маја - нека знае она 6 за 100 )
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:26
Eve go tipot de!!! Mu se dupnala guma!!!! Aj sea kazi sto sakas!!! Imam kaskaval, maslinki, baterii, cokoladi super lepak, salama, boja za konduri!!! A cokoladen preliv ?!?!?! Aaaaaaaaaa eve go!!!  Kolku sakas!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:28
Originally posted by maja maja напиша:

Јес СУПЕР ТЕМАААААААААААААА

Што со комбето абе секс во комбе користат кај мене комшиите од Шутка оние што собираат хартија и ја препродаваат.  
  Шо прајш ша ти у шутка... ги зиркаш у комбето а ?? те фатив сеааа  ТИ ЛИ БЕШЕ ЕЛА ВАМУУУУ   
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:29
Знам 3 за 100 ама 6 за 100 џабе му доага.

Кај ма маслинки у кој секси шоп?Тоа се оние топки нели абе како се викаа туууу
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:30
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Eve go tipot de!!! Mu se dupnala guma!!!! Aj sea kazi sto sakas!!! Imam kaskaval, maslinki, baterii, cokoladi super lepak, salama, boja za konduri!!! A cokoladen preliv ?!?!?! Aaaaaaaaaa eve go!!!  Kolku sakas!!! 
абе шо знам , дај 100 литра ..МАЈАА ела ваму остај тоа кондомите... ќе стаса ли 100 литра прелив кажуј ајде.. ногу ќе те лизам оти.. и дај супер лепак
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:31
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Јес СУПЕР ТЕМАААААААААААААА Што со комбето абе секс во комбе користат кај мене комшиите од Шутка оние што собираат хартија и ја препродаваат. <SPAN =smText></SPAN>
Шо прајш ша ти у шутка... ги зиркаш у комбето а ?? те фатив сеааа ТИ ЛИ БЕШЕ ЕЛА ВАМУУУУ    
Не бе во Шутка ,од Шутка има комбе кај мене во Лисице покрај Вардар фрлено ,па онака некако „размрдано„ ми е комбито    
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:33

Зато ти си стално настината... нон стоп на џам... ги глеаш... леееееее , ај кажуј колку прелив да зееме ... ми се прилижа нешто вечерва

Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 21:39
Еми му викам да дае 100 литра... еве го ќути... излеа па нема толку , леее ама бизнисмен.. дај колку имаш ајде..се смрзнав више на воа тезгава
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 22:33
абе..... хмммм.... море темава не ли личи на шишкебап?????
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.