IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Очила
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Очила

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 95>
Автор
Порака
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 19:02
nikogas ne nosam i cudo nikogas ne mi trebale ni od sonce ni od snegкул
... only God can judge me ....
Кон врв
Miyoko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Miyoko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 23:40
Фрик сум за наочари, но марките не ми играат голема улога, тоа што ќе ми се допадне, тоа купувам .. имам и чкарт наочари, не е голема работа.
Кон врв
suce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Септември.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај suce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2007 во 23:44

za naocari velam edno golemo DAAAA...AAA! BEZ NAOCARI AMA BAS NIGDE NE IDAM.  gi iam u sekakva forma golemina i tako dalje... iam i terminator iam i od tertipot na sasa matic iam i koroskopi(so diopter) pa klasika pa lenonki pa .... policajki 2 vrsti.... abe sve iam! i usput gi nosam:) ma nemogukeголема%20насмевка neli?! hahahah....трепкањеплазење



Изменето од suce - 04.Октомври.2007 во 23:44
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 01:38
Originally posted by amstel amstel напиша:

kolku ocilata se del od vasite modni dodatoci ili od vasiot imig.Jas licno postojano sum so mojte POLICE,ednostavno nemozam bez niv.A vie??




Не се дел од модата, него потреба.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 18:35

se e potreba, no e MODEN DODATOK!

poslednite ocila od Gicci , ete marka ke se reci, no tolku mnogu mi bea teski sto samo dva pati gi imav na sebe
katastrofa!!!
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 10:47
.

Изменето од ACELERA - 18.Мај.2010 во 21:26
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 19:21
ми стојат секакви...ретко кои не ми стојат...не можам на сонце без нив зашто имам чуствителни очи. ова лето си купив ретро класик наочари и многу ми се допаѓаат...некако ко оние шоферскине се...среќа а исто имам и од оние мерлин монро стил...црно стакло бел оквир....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
suton Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај suton Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 19:29
bez naocari nemozam, gi nosam poveke od 10-tina godini, fotosenzibilni se, taka da nemam potreba od naocari za sonce.Sum smenala poveke marki, Armani, Gucci, a poslednive mi se Chanel.Nosam i kontakni leki
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 19:34
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 19:41
fetis mi e zensko so naocari
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 19:27
I mene istoto mi se slucuva.ist stil definitivno
Sunce hvala ti sto si isashlo za mene,sunce OBECAJEM MISLI SU MI POZITIVNE!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2007 во 05:12
за секојдневност, мислам кога нема потреба од дотерување, носам ваков стил...
а кога треба малце повеќе да се истакне облеката и имиџот, кога веќе е несекојдневие стариот класичен стил ми е омилен...и многу елегантен...


Изменето од blueprayer - 03.Ноември.2007 во 05:12
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2007 во 18:04

Јас не носам наочари освен за сонце кога е топло времето.

Кон врв
mermaid Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mermaid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 15:59

postojano nosam ocila, nosam od razni marki no najmnogu na Dior

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 95>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.