IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Најубави љубовни пораки и изјави
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубави љубовни пораки и изјави

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 40>
Автор
Порака
BeStSeLeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 317
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BeStSeLeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 01:50
poraka....
Mnogu te sakam
najmnogu mi sluzat tvoite sliki..Se plasat gluvcite od niv..Kiss ne pisi
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 12:09
Ako nekade postoi sjaj
togash e toj vo tvoite oci
Ako nekade postoi bol
togas toa e zivotot bez tebe...
Ako e nekoj sakan na ovoj svet,
veruvaj..toa si ti





btw....Ovaa vi e dvojna tema treba da ja premestite, nisto ne pravite vaka se gubat predhodnite dadeni poraki na predhodnata tema.



[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 12:26
Боли глава можеш душо тука да се послужиш со љубовни пораки,.. Ако повторно ти треба помош слободно обрати се..
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 12:33
Seuste go sakam
iskreniot pogled vo tvoite oci
Sakam mojata raka da te dopre tvojata
sakam da ja osetam toplinata na tvoite usni na mojata..
sakam sakam da me sakash
sakam da bidesh sakan
sakam zatoa sto ljubovta moja
e taa koja e rodena za tebe...
Sakaj me..



[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 15:08
Uci za da ne rabotis,velese tatko mi.Ne baraj sovrsenstvo,zadovolise so kompromis,velese majka mi.
 Lut sum ti:)
 So eden dopir  na usnite skoro nedolzen, vecerta  koga  te isprakav doma,gi izbrisa  site  moi godini na dobro  vospitanie. Beskompromisno  rabotam za  sovrseno da te  ljubam!
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 15:13
Vo zabluda sum koga mislam ljubam-znaci poznavam.
  Ti si stranec.
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2006 во 14:01
Ako moite zborovi so godinite dobile sila i ubavina,ne baram izvinuvanje poradi toa!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 23:27
Ti prakam poraka na kriljata od veterot
ne znam dali pominuvaat pokraj rajskite porti
za da go pronajdat patot do tebe MOJ ANGELE
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 01:46
Te sakam ma glupacho edna 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 01:22
..................snosti bese IZDRLIV, k'tu bivol!

Изменето од that's me - 26.Август.2006 во 01:23
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 11:44
Posakuvam barem edna tvoja misla da mi pripaga samo mene zatoa sto site moi misli ti pripagaat samo tebe...
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 12:19

Ubavi poraki ...covek moze mnogu da nauci od vas ...blagodaram za toa :)

 
Inaku moite lubovni poraki nikogas ne gi kazuvam ..sekogas gi vpisuvam so baknezi, nezni dopiri ,pogledi i nasmevki vo srceto na sakanata ...zatoa sto znam deka tamu ke bidat vecno bez razlika na koj ...na kraj ke mu go podari svoeto od mene lubeno srce :)
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 21:07
Me gledash, me terash da se nasmevnam, se plashish a sakash da ti se priblizam. Pushti nokta da te vodi kaj shto saka srceto. Moze ljubov ke se rodi ako bilo sudeno. Sakam da si moj/a barem vecerva, dzvezdi da lovam vo tvojata postela. Da te gushnam tolku silno kako nesto najskapo, da ti shepnam deka od srekja se place ednash vo zivotot. Te gledam i sakam da sme zaedno.
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 22:54
Nasata ljubov e kako ikona, jas se molam pred nea, a ti ne ja poglednuvas.
Ljubovta nasa e kako sveka, jas ja palam, a ti ja gasnis.
Lici na cveke, jas go miluvam, a ti go gazis...
Najmnogu lici na moeto srce, jas go cuvam samo za tebe, A TI GO KRSIS...CryCryCry
Don't wory be happy :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.