IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Најубави љубовни пораки и изјави
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубави љубовни пораки и изјави

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 40>
Автор
Порака
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:21

Poleka gi otvoram ocite dodeka usnite ja shepotat mojata molitva:

     .....Te ljubam,te ljubam beskrajno....

 Za posleden pat ja ostavam dushata na tvpite usni,neka ostane tuka ljubena ili prokolnata..

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 12:46
sega sum vo bolnica,i te molam ne placi,mal problem so srcevo.....te najdoa vo NEGO
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 13:19
ti si tuka kade sto e moeto srce
mbm
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2006 во 16:35
Sintetizirajki ja pantomimikata na paradoksalnata antropologija i bazirajki se na fundamentalna praktika,ke bidam kratka:TE SAKAM!!!
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2006 во 16:39

Ako nekogas se zaprasas kolku mi nedostigas kreni go pogledot,pogledni kon neboto i probaj da go najdes negoviot kraj...Mozebi togas ke svatis!

Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2006 во 16:41
Sakaj me so pricina,a pricinata neka bide ljubov!
Кон врв
MOMICKATA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MOMICKATA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 16:53

 STOM GO POCUVSTVUVAS NAJTESKIOT MOMENT NA TVOJOT ZIVOT,STOM JA ZAGUBIS DOVERBATA VO SEBE, SETI SE BAREM DEKA POSTOI  NEKOJ KOJ MISLI NA TEBE I TE SAKA POVEKE OD SAMIOT SEBE



Изменето од MOMICKATA
MOMICKATA
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 10:56
Лутав да најдам некој со кого можам да живеам, но те најдов те*е без кого не можам да живеам

Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
dambi5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dambi5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 11:42

Ako ti recat deka se raduvam,ne im veruvaj,zosto bez tebe ne postoi radost

Ako ti recat deka ljubam drug,ne im veruvaj,zosto bez tebe ne postoi ljubov

Ako ti recat deka sum umrela togas veruvaj im zosto bez tebe ne postoi zivot

смеењето го продолжува животот
Кон врв
dambi5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dambi5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 11:48

bez tebe neboto ne e sino,

Bez tebe zvezdite ne se svetli,

Bez tebe sonceto ne gree,

Bez tebe svetot e bez boja.

Ni zivotot ne e zivot bez tebe ljubov moja

смеењето го продолжува животот
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 11:50
ne doruckuvam zatoa sto sum zaljuben
ne rucam zatoa sto sum zaljuben
ne veceram zatoa sto sum zaljuben
ne spijam zatoa sto umiram od glad
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 17:10
Ти си еден сон премногу убав
за да бидеш вистински...!
Ти си една слатка вистина
што никогаш нема да престанам
да ја сонувам...
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Beauty Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Декември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 17:03
Se dobro sto ke sretnam mislam deka od tebe e nedeliv del.I koga ne veruvam mnogu vo ljubovta jas veruvam vo tvojata mok i zatoa so nadez srceto tvoe go cekam da me pregrne i ovaa nok.
Nesto sto vo edno vreme e vistina,vo drugo vreme e zabluda...
Кон врв
Beauty Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Декември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 17:05
Ti...i ostanav bez zborovi.Mi ja zemas tagata samo so pogledot od tvoite oci.Ti...se sti posakuvam.Ne bi te zamenila so nisto zemsko.Ti...moja ljubov
Nesto sto vo edno vreme e vistina,vo drugo vreme e zabluda...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,672 секунди.