IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Aрхитектура и дизајн
  Активни теми Активни теми RSS - Мак Форум за А build.mk/forum
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мак Форум за А build.mk/forum

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мак Форум за А build.mk/forum
    Испратена: 08.Август.2018 во 00:39

првиот официјален форум за архитектура во земјава почна во 2008 како билд.цом.мк од ентузијасти кои им беше смачено да се препираат на интернационалниот скајскрејпер форум за архитектура со комшилук за непотребни клизачи ко вие не сте македонци, небаре тие не се ама бидејќи поинаку ги тагирал некој та сега и ние не смее да биде, нејсе, на нашиот форум се закачив некаде средината на 2008 чинам и од тогаш бреј никако да се откачам, дури и кога админите ми врзале заушка та и банирале бидејќи сум мрсел конци со многу дигресии, на што јасно секогаш имав оправдување аирлија кога ќе почнат архитекти конструктори машинци да верглаат јас одма ќе престанам, но за жал тие стручни лица од фелата бидејќи чаламот во облаци им затерал та никогаш речеси со на прсти пребројани исклучоци се одважија да земат учество во темите и ако не да чешлаат тековни аботи бар Народ да описменуваат ...

подоцна форумот доби и портал, но и потоа ништо од дебата, сигурно доволно беше за тоа Порта3 но бидејќи тие немаа форум та и логично мораше да се направи портал за Билд за и така да можат официјално да се издвојуваат побитни информации ... Секоја Чест за Волјата на Админите да го одржат во живот форумот иако освен десетина регуларни члена друг ретко и да го полни форумот со инфо а не пак да разврзи дебата ...

чудно ќе речеш ваков форум нема потреба да биде на хакерска листа, но речиси секој месец е озбилно нападнат, ко и вечерва што веројатно беше случај, среќа Админите имаат осет и знаење та брзо ја враќаат архивата во живот, иако многу пати ошле дискусии во аут доколку не се сејвнала архива правовремено! но не куца од тоа магарето, туку што никој не го користи оштроумно од властите за бар да елаборираат ако не друго бар партиски политики, што бепе случај во времето на дпмн но и сега во времето sds та сетне ние ко лаици решаваме ребуси небаре така ќе помогнеме а всушност само времето си го губиме, бидејќи и навистина треба стручните лица од фелата да дебатираат на тие теми а лаиците да се поучуваат потпрашуваат и вадат од фиока идеи ... чунки некогаш ќе бидне ова случај!?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,079 секунди.