IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Game manager
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Game manager

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
anchyta.gamer Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2018
Локација: Beograd
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anchyta.gamer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Game manager
    Испратена: 25.Февруари.2018 во 15:42
Здраво,

Ние сме млада старт-ап, но искусна компанија основана во 2012-та година. Имаме илјадници задоволни клиенти меѓу кои се и најдобрите Професионални гејмери.
Ние бараме страствени гејмери да ни се приклучат во компанијата и заедно да се развиваме. Ако сакате да го претворите вашиот интерес и страст кон гејмингот во работа, треба да аплицирате.
Аплицирајте тука: http://careers.blazingboost.com/o/game-manager
Се најдобро,
Марk 😊
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.