IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Бизнис и економија
  Активни теми Активни теми RSS - Сигурна, лесна и брза заработка онлајн!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сигурна, лесна и брза заработка онлајн!!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
emakrema Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Декември.2016
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emakrema Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Сигурна, лесна и брза заработка онлајн!!
    Испратена: 17.Декември.2016 во 21:25
Вака, има една страна која се вика surveynoticias и досега има исплатено пари на секого. На некој за да му исплати е потребно 1 недела за некого 1 месец па дури и 2 но битно е исплатено.
Се што треба е да се регистрирате на овој линк:
http://surveynoticias.com/p206552
каде што веднаш ќе ви се отворат 10 линка на кои треба еден по еден да ги кликнувате да почекате 3 секунди и да стиснете на полето confirm во плаво правоаголниче и да одговорите понадоле на задачата што ви е дадена (нешто како 24+20=? или 10+10=?) и да стиснете ОК. Така правите на сите линкови последователно. Такви линкови излегуваат 4 пати во денот после 24h и на секои наредни 6 часа. СЕ што треба да направите е да соберете 7000 долари вушност поени да имате PayPal account што се прави брзо и лесно и подоцна кога ќе соберете 7000$ да стиснете во полето каде што ви се поените за да ве исплатат.
Пробајте па ќе споделите искуство.
Кон врв
vrabotise Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Март.2017
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vrabotise Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2017 во 20:46
Работа од дома, доволно ви е и еден час дневно , со можност за продажба на сопствени производи, за повеќе информации отворете го линкот https://goo.gl/WGle0J , заработка се чувствува после неколку месеци и зависи од вашата ангажираност.. инаку отсекогаш сакав да пробам нешто вакво и конечно се решив и засега мислам дека вредеше :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.