IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Средно образование
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Средно образование

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Mario103 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Февруари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mario103 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Средно образование
    Испратена: 21.Март.2016 во 21:05
Здраво,сакам да се запишам во средно Електро во Штип,ама не су скрос одличен.Едни ми викале дека треба да си скрос одличен за да те примат.Кажете ми ваше мислење?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.