IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Купи - Продај
  Активни теми Активни теми RSS - Продавам Никон D7000 + 18-200mm
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Продавам Никон D7000 + 18-200mm

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
brasica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brasica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Продавам Никон D7000 + 18-200mm
    Испратена: 24.Октомври.2015 во 14:50
Продавам:

1. Nikon D7000 тело користено 3 години во домашни услови (околу 10.000 фотографии)

2. Nikkor 18-200mm VRII стара 2 години

Комплетот е во одлична состојба.

Се продаваат или одделно или комплет.

Цена: 450 евра по компонента или 900 евра комплет.

Контакт: Горан, 070/205-423

Изменето од brasica - 24.Октомври.2015 во 14:52
Кон врв
brasica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brasica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2015 во 15:29
Цена 400 евра по компонента или 800 евра комплет.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.