IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Нешто мое
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нешто мое

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Sharo147 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Август.2015
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sharo147 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Нешто мое
    Испратена: 22.Август.2015 во 14:50

олдскул ......ако слуша некој случајно https://www.youtube.com/watch?v=8HKngrM9pzA&feature=youtu.be

Изменето од Sharo147 - 22.Август.2015 во 14:52
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.