IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 28>
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2016 во 13:43

Другарот Заев е опозиционер кој одбива да оди на избори. Такво чудо досега јас немам видено.
Се нешто не му чини, изборите биле наместени, не биле веродостојни, вакви биле, онакви биле....

Ќе му поверувам на муабетот кога ќе се откаже од градоначалничката функција и кога тогашните локални избори ќе ги прогласи за наместени, неверодостојни, лажирани.
Или веродостојни избори се само кога тој (или СДСМ) победува ??!!ма ајде


Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2016 во 23:02
А да биде само Заев на гласачко ливче може така само да победи.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2016 во 23:07
Абе Црпче моментално е како Алиса во земјата на чудата, плови низ нови состојби и се обидува да манипулира прво со неговите а потоа и со сите останати.

Моментално покажува мускули, повикува на бојкоти, револуции и демонстрации, ама многу сум сигурен дека ЕС ДЕ ЕС Е ТО заедно со него ќе си излези на избори на 24-ти април, ова моментално е се мачкање очи.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2016 во 08:49
на некој будали мисли дека показува мускули си го возат и шетаат како што други сакаат
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2016 во 14:04
Originally posted by ansasho ansasho напиша:

на некој будали мисли дека показува мускули си го возат и шетаат како што други сакаат

Кај нас НЕМА будали..запомни!?
Туку само Македонци кои ИМААТ и кои НЕМААТ Мозок...се мисли разум.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2016 во 19:42
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2016 во 03:22
Originally posted by fiks fiks напиша:

Абе Црпче моментално е како Алиса во земјата на чудата, плови низ нови состојби и се обидува да манипулира прво со неговите а потоа и со сите останати.

Црпче е циркузант, тој е срам за секој нормален човек, до сега требаше да скапува во затвор за кримминалите направени и обзнаени јавно...

А зошто не е во апс, тоа иде на терет на ВМРО и на судската власт во Македонија. Ама еден ден се надевам дека и тие што оваа битанга го оставаат уште слободен ќе му прават друштво во апсаана како соучесници...
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2016 во 10:29
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2016 во 21:28
http://kurir.mk/makedonija/politika/zaev-vo-nemok-i-ochaj-najavi-ukrainsko-stsenario-vo-makedonija-video/
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2016 во 00:54
Сакав почитуван колега ....само да ти помогнам да (ни) го престаавиш струмичкиот крадоначалник во право-то „светло„:

 
намигнување

Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2016 во 10:17
Евааа МАЛЕ де?
Оганизација на нов овогодишен “КАРНЕВАЛ„ во Скопје ..но (одново) и во „организација„ на човекот кој ногу љуби да „учествува„ во вакви-такви ВЛАДИ , но никако таму каде што ќе мора да го добие гласот на Македонските гласаачи!?. 

Заев: 

СДСМ нема да учествува на изборите на 5 јуни

збунетост
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2016 во 22:01
Можеби не беше вистински момент.
Но секако еднаш требаше.
-Да си ја добие шлаканицата од народот.
Никому не му треба нов Груевски.
И верувам после се сите сме зрели
да го препознаеме кокетирањето кое
само ќе ја повтори сендвич демократијата.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2016 во 13:47
Малеееееј......охохохооооо
...Гревчиња-та (дури) сега приметиле дека шаш`рдисаниов им кандидат за НИКАДЕ да им бил ...со ЧАДОР-че чија „рачка„ за отвори-затвори , да ти се наоѓала сместена дури во Европа наша судбинска а и неостварена желба де?!.
збунетостнамигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2016 во 20:33


Хаха, еве (ви) еден , кој најверојатно има избегнато (на времето) систематски преглед!?
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.