IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 262728
Автор
Порака
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2019 во 20:52
Кога ќе поднесе оставката како премиер.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2021 во 22:23
Пишуав,пишуав и се изнервирав.
Фермани треба ебаго!
Еве го кој бил у линков.
Ја ќе опнам нешто музиче да забораам на...Пфф,ај!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2021 во 19:39
Другар...Онака најдругарски,изгуби се!
Си ги нагузи северњациве бетер и од гвујо.
Овца нација,али...е,еее Али ќе те реши!Неговите не испаднаа баш овци.
Некако државотворни ми стојат.Уживај у лајкове и браво премиере на фејсбук.
Праи и скриншотои.Такви се овците ќе заметат утре со опашката.
Си знаеш пола вмровци бивши,сега те бранат.
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2021 во 20:11
Кога оставката што ја вети.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2022 во 22:26
Зока ја бе де упитај го вија твојо,
шо о имаш лжано да са умислуе за премијер.
Пити о така и тури рката ко шо ни о тури тиииииит
на срцто.


Како карамелите ќе се поскапуваат и онизбунетост
Причините за интерес подоле у линк,а тебе...Знаеш сочни ги имаме!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 262728
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.