IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 28>
Автор
Порака Обратен редослед
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2017 во 13:26
Кај се скри никаде го нема барем да ја честиташе новата година
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2016 во 11:23
А да не се крие и зад гласовите од Трамп и Путин, па едно милијарда гласови да не има... 
газење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеењегазење од смеење
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2016 во 18:17
СДСМ ТВРДАТ ДЕКА ОСВОИЛЕ 600.000, А НЕ 437.000 ГЛАСОВИ!
Заев оставка не дава:
 Cе крие зад гласовите на БЕСА, ДУИ и ДПА

намигнување Типично (за) КОРНИШОНЧЕ...хахаха...
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2016 во 22:37
Ana,jas pisuvam so leva raka i po tabiet sum levo nastroen.
No indoktrinacija,a posebno kolektivna ne prifakam ni pod razno.
Кон врв
ANA_MARIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1275
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANA_MARIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 15:18
Od bistrenje politika air nema, tuku si dumam kolku im znacat i na Zaev i na drugion vasive raspraviiгазење од смеење
da ne bevte tolku smesni ke ve zalevтанцување
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 13:15
Originally posted by Alekxandar Alekxandar напиша:

За Заев ке видиме кој е ,шо е и како ке се движи ,но ако имаш време направи ретроспектива на она шо се пишуваше пред едно 3-4 години на форумот за политичката состојба и ке се зачудиш како од наговестување за режимскиот крах,до предвидување на нивниот завршеток,за една недела ке стигниме до реализација на судот кој нема да биди нималку толерантен.

И ТИ мора да припаѓаш на таа КОРНИШОНСКО-Комунистичка Тајфа...
Дали увидуваш...или не...тоа ТВОЈ проблем.
пс
Намерно сочекав со одговоров...иако и тогаш истово ќе (си) го прочиташе ама сигурно нема да разбереше.
Сега (тоа) го ГЛЕДАШ...освен ако немаш посериозен проблем со видот...!?.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 13:05
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Овој па ниедни избори не признава

А пак СИТЕ (10 по ред) досега ....ги загубил !?.
Типичен КОРНИШОН...хаха.голема насмевка
ИСТ... како и тие кои го поддржуваат....КОРНИШОНСКО-Комунистичка Тајфа
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 12:01
Овој па ниедни избори не признава
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 11:24
Originally posted by ansasho ansasho напиша:

Кога ќе ја поднесе оставката поразениов

СДСМ не го признава поразот


КОРНИШОНИте ....не признаваат!?.....хахаха

намигнување

Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2016 во 10:44
Кога ќе ја поднесе оставката поразениов
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2016 во 16:16
ТИК-ТАК тики-так.......за КОРНИШОНОТ ут Муртино!!?.

намигнување


Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2016 во 09:52
Малееее(ј)...ШТО направихме !?

Им вели вели КОРНИШОН(от) на другите корнишоњчина....
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2016 во 20:41
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2016 во 13:36
Originally posted by ansasho ansasho напиша:

Дек виа шарениве шиткачи на држава ги нема да го бранат нивниот лидер командант Зоран.

Кој ќе знае што е сторено со.....Форумов!?
пс
Можеби е и конечно извршена успешна ДЕРАТИЗАЦИЈА  негова !!?.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.