IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Екологија
  Активни теми Активни теми RSS - Воздухот во Скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Воздухот во Скопје

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2016 во 19:32
пушам по кутија дневно чисто колку да го зафркнам загадувањето пред тоа да ме зафркне мене
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2016 во 17:42
E pa od taaplanina,kaj go oseti mojov,skopskiov,kakov-takov,moj...i zatoa ti kazuvam i tebe i na tvoite advokati Vangelica i outlook...NE GO DISETE AKO NEMATE POTREBA
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2016 во 20:41
Abe sveto, ne ni odgovori na mene i na mojot "klient" Suada dali kje go prochistish vozduhot bidejki e tvoj..ili advokatski da postapime hahaha

Изменето од evangeline - 19.Февруари.2016 во 20:41
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12978
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2016 во 02:48
,,,momentalno ,,,karposh 248/100,,,petpati nad dozvolenoto,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2017 во 00:10
Jas ke si kupam doma fikus cveke,citam go cistelo vozduhot.Palma imam i ke bide ok.


Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2018 во 22:29
КOJ и ЗАШТО везден и со децении наназад волку ги труе граѓаните и селаните во Скопје , та до ден денешен да не можат да го „откријат„ а?
збунетост
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2018 во 10:37
Vozduhot vo skopje sega ne e los nedelava.
Vo sekoj slucaj jas si nabaviv za doma procistuvaci cvekinja i pospokojna sum.
Ima moj vozduh na google ,pratam zagadenost i koga e ok se otvaraat prozorci.

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14250
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2018 во 19:49
Воздухот во Скопје, бетер и од лани и прехлани
ама  ме утешија Јане и Петре... го дишеле и тие.
 
А овие пак од  животнава средина,не ни знаат кај имаат мерни станици
и тие што ги имаат, не им работеле ...вртење со очи

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.