IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Патување за Нова Година
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Патување за Нова Година

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
powergear Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Декември.2014
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај powergear Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Патување за Нова Година
    Испратена: 16.Декември.2014 во 07:52
Новата година сакам да ја поминам во солун,па ако има заинтирисиран некој да прави друштво нека пише по порака за повеќе информации

Изменето од powergear - 16.Декември.2014 во 07:53
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.