IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Партнер за патување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Партнер за патување

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
neutron1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Септември.2014
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neutron1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Партнер за патување
    Испратена: 30.Ноември.2014 во 11:52
Planiram ova zimo od 20 jan.da provedam 10 dena na zimuvanje vo Borovec.Koj/a e za drustvo da podelime zaednicki trosoci za privatna soba vo Samokov koj e na 10 km.od Borovec neka pise priv.poraka.Smestajot se dvizi od 5-10 leva.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.