IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Ноќен живот во Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ноќен живот во Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 15:48
Originally posted by EmIIIjA EmIIIjA напиша:

ekstra!

 
velis???na primer kade??
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 00:35
iskreno da vi kazam, mene bi mi bilo strav da iskocam vo prilep nokeska, mngou majmuni ima tamo
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 00:37
смеење 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 03:40
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

iskreno da vi kazam, mene bi mi bilo strav da iskocam vo prilep nokeska, mngou majmuni ima tamo

срам да ти е
....па Прилеп фино е....еве јас ќе ви кажам..
освен ако не излегуваш со надевање дека ќе запознаеш некој прекрасен ,,,тогаш ќе си поминеш фино....еве на пример како мене
Еве овој викенд ке биде убаво петок дуле и коки вип
сабота танчер тhe end недела секаде ќе биде препреполно и убаво и интересно...така да следува добар викенд
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 07:31
Aporea, и само Апореа \m/
За жал при мојата последна посета на Прилеп не отидов таму, скршив традиција.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
mikilicious Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikilicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 16:27
ABE UBO E PRILEP.. DOJDETE I VIDETE
Кон врв
harp13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај harp13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2008 во 23:03
prilep e eden od retkite gradovi vo makedonija so najdobri lokali i so odlicen noken zivot(sum ziveel tamu dve godini)...samo sto na momenti e nebezbedno mesto taka da nemozes relativno da se opustis
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 03:55
Јас топ си поминав кога бев во ПП. Хекторче убо ме прошетка низ градот убави местенца за искачање и све то. за сечија душа имаше по нешто среќасреќасреќасреќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2008 во 00:17
Originally posted by harp13 harp13 напиша:

prilep e eden od retkite gradovi vo makedonija so najdobri lokali i so odlicen noken zivot(sum ziveel tamu dve godini)...samo sto na momenti e nebezbedno mesto taka da nemozes relativno da se opustis
...немој така..како не безбедно баш напротив во Прилеп баш е безбедно кога јас се чувствувам безбедно а патем сум мн плашлива значи стварно е безбедно
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 08:35
prilep e bezbeden dodeka jas ne se ocukam , posle begajte zmii smokoj hahhahahhaголема%20насмевка , vo prilep e mirno nema problemi sea , ima uste mnogu malku sto treba vo zatvor da odat , se e ok.
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
grunge_girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај grunge_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2008 во 12:39
Jas mislam deka prilep ima dobar nojken zivot vo sporedba so nekolku gradovi od mk ....... ima i svirki, koncerti, zabavi ..... park ima i os e navazno luge se sobiraat .........

Inaku eve da vi dokazam deka e taka slusajte go ova:

na 28 ovaj mesec se odrzuva golem koncert na sest metal bendovi narecen MORATORIUM III. Proektot e na blue sky mladinskata organizacija- lokalniot klub vo Prilep . Ovaj nastan se odrzuva veke po tret pat vo prilep i ovaa godina e del od prilepsko kulturno leto......

Eve gi grupite koi ke nastapuvaat na koncertot:
- Vandal
-MARAS
- Warnament
- Serpentine Fire
- Schorch
- Skullcrush

pocetokot na koncertot e vo 20h i ke se odrzi na letnata scena na domot na kulturata Marko Cepenkov

 www.moratorium2008.blogspot.com

A baska ovaj koncert letovo se planiraat i drugi koncerti i svirki i zabavi i sobiranki taka da ne se zalete deka vo Prilep e slabo so nojkniov zivot ;)голема%20насмевканамигнување
all this pain is an ilusion....
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2014 во 12:04
За влез во Прилеп подгответе си 100 денари!И Охриѓани земале за се' пари...
А Прилепчани...
оти така бе...збунетост
а има 1 пиво гратис со влезницата...?

еехеее...
чудесна е нашата земја...
а народот...
уште почуден...


Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2015 во 19:42
Da ne go urocham povekje od godina dena e bas super
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.