IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - ЛШ Идивиди обложувалница 2014/2015
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЛШ Идивиди обложувалница 2014/2015

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
icko9 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Октомври.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај icko9 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2015 во 01:09
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:


Originally posted by icko9 icko9 напиша:

Baern-Barsa 1:2
Real:Juve   2:2

Blu voopsto ne si seriozen igrac se otkaza na krajot.... a jas se nadevav deka nema da sum posleden :D


За да не биде Ицко последен голема насмевкаплазење

Баерн Минхен - Барселона 2:2
Реал Мадрид - Јувентус 3:1ke si bidam posleden ne e problem...ti prethodno si dade ostavka...
Sudija ke ve zamolam da ne i gi broite poenite na Blu...
,,tuzno sam ptice
sto mehkim kljunom
kljuca o kamen
   trazeci vodu,,,
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2015 во 17:46
Кои поени?!? изненадување
Нема голема насмевкаплазење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2015 во 10:32


Барса - Јуве 2:0
Кон врв
icko9 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Октомври.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај icko9 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2015 во 09:27
Barsa - Juve 3:1
,,tuzno sam ptice
sto mehkim kljunom
kljuca o kamen
   trazeci vodu,,,
Кон врв
icko9 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Октомври.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај icko9 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2015 во 22:48
kaj e ovoj sto pravi presmetka....neli za osvoeno 2 mesto ima ladno pivo....ajde neka pobrza ...
,,tuzno sam ptice
sto mehkim kljunom
kljuca o kamen
   trazeci vodu,,,
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2015 во 01:59
Ме нема мене и ништо не функционира .... голема насмевкаплазење

Ли мило, честито (незнам која по ред) - ти попуштив оваа година да знаеш бакнежголемо гушкање
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2015 во 13:29
Фала... сега уште да ја видиме конечната табела

Веројатно е ова последна кладилница на Идивиди...
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2017 во 22:58
Jas pred edna nedela si zemav paricki od Real.
Sega da igram li?
Drugata nedela najubavo li ke bide?забава
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,164 секунди.