IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Што читате моментално
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што читате моментално

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 163>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 15:01
КВАНТНО ИСЦЕЉЕЊЕ - Др. Дипак Чопра
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 19:47
учебникот по хемија...ми се бљват
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 07:20

joki be ti ke stanes ekspert za ucebnicite od prva godina....daj uci malku mesto mene!!!    

se otepa od citanje ..... ucebnici...

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 16:19
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

joki be ti ke stanes ekspert za ucebnicite od prva godina....daj uci malku mesto mene!!!    

se otepa od citanje ..... ucebnici...

     сега ќе читам нешо друго...библијана...за лектира ми е ....     

Точачиња.
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 21:02
Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Alekta Alekta напиша:

joki be ti ke stanes ekspert za ucebnicite od prva godina....daj uci malku mesto mene!!!    

se otepa od citanje ..... ucebnici...

     ñåãà å ÷èòàì íåøî äðóãî...áèáë 32;¼àíà...çà ëåêòèðà ìè å ....     

da be mene me isprasuvaa za glavni likovi u biblijatai tema za pismena ni bese
respect my authoritaaa
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 21:22
lele za utre imam lektira - Odiseja....ama sometana mi e....ne ja citam....kje prepisam ....
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 21:29

zasto ne ja citas ma?eee grcka mitologija(ako e taa odiseja)e nogu jaka rabota...ja ja citav skratena verzija...

ja ke pocnam da ja citam homo videns-imbecilizarea prin televiziune si post gandirea od giovanni sartori...za na fax mi e,neso za vlijanieto na tv vrz lugeto i politikata...

p.s.signalce od alekta

respect my authoritaaa
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 21:44

abe i jas sakam grcka mitologija....imam doma knigi....:))) cela na pamet ja znam....hahaha (kako ne) :)))))

ama Odiseja mi e glupava....:))

p.s. da da signalceto od mene bese....  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 22:07

GOVOROT NA TELOTO.....pisatelot se vika gordon.r.......

prekrasna koniga za neverbalmnata komunikacijaИзменето од nedopirliv
Кон врв
walker_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај walker_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 12:44

Мартин Идн - Џек Лондон

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 22:56

евангеие по јован стартувам да го читам...

Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 12:36

Demijan - Herman Hese

sabajlevo ja pocnav....:)))) teska e ama mnogu interesna.....

abe ustvari ... HERMAN HESE.....mislaaaaam HELLLLLOOO

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Kaneo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kaneo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2006 во 08:04
Originally posted by nedopirliv nedopirliv напиша:

GOVOROT NA TELOTO.....pisatelot se vika gordon.r.......

prekrasna koniga za neverbalmnata komunikacija

Недопирлив, можеш ли да го провериш името на писателот и насловот на книгата во оригинал - претпоставувам дека се на англиски, па да ми ги пишеш, те молам? Многу сакам такви книги, па ќе пробам да ја најдам тука, во Торонто. Благодарам!

Ask not what your country can do for you - ask what you can do for your country.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2006 во 15:08
The Pirats
Одлично преставување на муслиманската религија и коранот, се работи за Арапските земји. Сплотено се неизмерно богатство слава титули како и неизмерна еротика
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 163>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.