IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Што читате моментално
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што читате моментално

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 163>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 11:41
dosega citav t.e samo sto zavrsiv; so " rakopisot Q" dzonatan rab, 13 problemi od agata kristi i eden interesen post modernisticki roman "Pririden roman" od georgi gospodinov , a da i filozofija za frojd, ruso...

Изменето од Merlinka
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2006 во 12:28

vo petokot ja pocnav Sidarta....vcera nemav vreme da sednam....pa ne ja ni poglednav ama zatoa denes se nadevam kje ja docitam

tolku kolku so procitav knigata mi se vide.....MMMMMMMMMM FENOMENALNA....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 21:26
читам македонски...уте тест ќе прам...пола правопис го прочитав...ама не го научив...убо сеа...не ќче магистрирам...хебига...
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2006 во 16:48
моментално...учебникон физика...а ќе ја прочитам и грозомора, односно ќе ја завршам , ако имам време...
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2006 во 22:45

aman joki so prajs site ucebnici gi procita

daj nesto i za mene procitaj!

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Чорбаџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1065
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Чорбаџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 01:57

Vlijanie na Azotni gjubriva pri odgleduvanje na lucerkata....  

Neee taja ja procitav odamna a sega ovie dena, gi zavrsiv "Pismata" od Gaj Plinie pomladiot a mu se ostram na Josip Flavij ali e e-book na angliski pa samo odlozuvam, ne mi e udobno za citanje na knigi na monitor, zatoa..... mozi v kombinacija da vlezi ili Herodot ili Aristotel... kje vidime

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 16:18
грозомора...изгледа нејќит да е прочитана...никако да најдам време да ја дочитам ...брееееееееееееее...а е толку малааааааааа
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 13:21

momentalno ja citam Razgovor so Spinoza od Goce Smileski

seuste sum na pocetok ali ona sto go procitav dosega .....e ok

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 16:53
моментално...биологија учебник...ама слабо ми ојт...
Точачиња.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 16:57
Службени весници на памет ги научив сите закони, јавни повици, закони укази...брррр
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2006 во 00:27
jas eve citam postovi po forumov i se cudam cccccc
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2006 во 00:37

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

jas eve citam postovi po forumov i se cudam cccccc

 se cudis?????    

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 20:08
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

jas eve citam postovi po forumov i se cudam cccccc

 se cudis?????    

da be so e toa tolku cudno
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
dambi5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dambi5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 14:15

Моментално прам пауза доста читав и учев а прв семестар.

Имам огромна желба да прочитам некоја добра книга,одамна не ми паднала таква во раце ама не знам која би била

смеењето го продолжува животот
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 163>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.