IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - IN MEMORIAM..
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

IN MEMORIAM..

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2016 во 13:55
Ретки се луѓето кои по само неколку
средби од професионални односите ќе ги
префрлат во полето на човечноста и духовноста.
Која во себе ја имаат и несебично ја споделуваат.
Пријателе чест беше да те познава човек,онолку
колку патиштата ни се вкрстија...Овековечувај
ги рајските пејсажи.Почивај во мир.


Денес почина академикот Глигор Чемерски.

Кон врв
svetosparki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 694
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetosparki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2016 во 17:49
https://www.youtube.com/watch?v=X1hG3Yy-pwk&list=PLQVaflQ-RE_bbSIR3f2XTFsCCjsDSYMfn&index=3pocivaj vo mir ....koga nemozese u zivotot
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2016 во 19:47
Суљо Суљо,мани мани
евооо носим ти баааанани!
Мандарини и љимони
носим пуни камиони,
-Кој си бе ти?
-Шабан Кванташ!-Велетрговац на Мааало.
И ред редени други неброени измамени насмевки...

                                 Почивај во Мир,Емин Унџел
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.