IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЕВРОСОНГ 2014-та
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕВРОСОНГ 2014-та

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
Автор
Порака
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 00:24
Bljak....e stvarno lobivo im e jako u ....
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 00:28

Победи болен

Дефинитивно не гледам веќе.

Арно децата не го видоа чудово, не знам како ќе им објаснував...


Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21942
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 00:29
сакате да се префлиме во темата кај хомосексуалците збунетост
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 00:30
Moram I ova da go zabelezam ...Ne znam dali slusnavte kolku revnosno kaza , nie sme nepobedlivi I nezapirlivi .....koi toa nie кубење коса
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 14:17
,,,,eve ja slednata pobednichka na tukamunemestosong,,,vo avstrija,,

не
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Palavka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Palavka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 15:30
ZOsto ste tolku so kritiki?pa toa se rezira pred vreme zarem da se trosi energija za ova?
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2014 во 11:16

Евровизија стана фриковизија и повеќе личи на геј-парада, отколку на музички натпревар.
Одамна е така, ама годинава беше врв на невкусот.

Како и многу пати до сега, не победи музиката (имаше и поквалитетни и поубави песни). Победи лобито кое форсира и наметнува прифаќање на секакви чуда на природата, кои не знаат кај да се сместат, дали во машки или женски пол, на кои им е тесно било во машка било во женска кожа, па експериментираат со родови, полови, џендери-мендери, за да се добие резултат нешто од што ќе изгубиш апетит и ќе те натера секундарно да го угасиш телевизорот.

Арно велат хрватите - Кончита Кобасицата е вештачки створен монструм за на Евровизија.
Ме чуди во текстот бидејќи се спомнува и нашата Тијана, дали навистина изјавила такво нешто, дека песната е направена за хомосексуална публика?збунетост
Ако е така, јасно ми е зошто не ми легна песната и зошто не ја разбрав приказната од спотот.вртење со очи


Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2014 во 00:11
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


Ако победи Колбасот, нема да ги признаам резултатите.
И не гледам повеќе Евросонг.
Ќе бојкотирам.замисленост

ти ги памтам зборовиве намигнување
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2014 во 11:50
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

ти ги памтам зборовиве намигнување


Упс.голема насмевка
Може ли само да отворам тема и да ѕиркам?плазење

Русите бо брич-кампања.








Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2014 во 17:32
чим хејтер ко мене си дозволува себеси да ѕирка може и за тебе да биде дозволено голема насмевка

иначе честитки за фабулозниот Исус
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.