IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - Формула 1 или Фудбал?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Формула 1 или Фудбал?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Прашање: Koj sport bi izbrale za gledanje
Одговор Гласови Статистика
37 [42,53%]
46 [52,87%]
4 [4,60%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 23:32
i dvata sporta bi gi gledal eden po drug kako sto i mi desava
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 06:54
Само дај гас и летај со болидот.
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 19:08
 ФУДБАЛ-ДА А ФОРМУЛА-НИКАКО.
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 23:25
гледам и едното и другото ама сепак ке останам зад фудбалотTongue
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2007 во 18:53
Фудбал , па после  е Формула 1 . . . Добро и по некој друг спорт пред формула 1 . . . Wink
STRUGA
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2007 во 03:38
Фудбал.
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2007 во 08:07
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Фудбал.
 
 
Ама ајде. За мене фудбалот значи отприлика 20 будали по една топка.LOLLOLLOL
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 07:26
1.  СП во  Фудбал.
2.  ЕП во  Фудбал.
3.  ЛШ во Фудбал.
4.  Кфалификации за СП во Фудбал
5.  Кфалификации за ЕП во Фудбал
6.  Премиер лига-Англија
7.  Примера лига-Шпанија
8.  Калчо-Италија
9.  Бундес лига-Германија
10.Копа Америка
11.Копа Либертадорес
12.Африкански куп
13.НБА-кошарка
14.Европска кошарка
15.Ракомет
16.Тенис
17.Одбојка и.т.н.................
1230. Пикадо
1231. една голема дупка
1232. Формула-ако не гледам мометално нешто од овие1230 спорта. 
Кон врв
ivankale Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivankale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2007 во 20:35
fudbal
Ivan
Кон врв
ivankale Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivankale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2007 во 20:38
sekako
Ivan
Кон врв
Srni4kA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
beautiful_girl

Регистриран: 01.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Srni4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 12:10

највеќе нешто документарни со спорт што имаИзменето од Srni4kA - 02.Септември.2007 во 12:13
Кон врв
Srni4kA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
beautiful_girl

Регистриран: 01.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Srni4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 12:12
Било каков спорт мене сите ми се интересни
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 12:23
ni ednoto ni drugotoтага

ja vi vikam biljard da fatime i toa e sportголема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Suki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Suki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2007 во 20:22
haha biliard :D toa ti e raka a ne mozok :D i dete od 6 godini znae da igra biliard samo cvrsta raka treba da imas i stabilna :D nego fudbal 16 septemvri league champions :D odvaj cekam :D REAL REAL :D
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.