IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести > Избори
  Активни теми Активни теми RSS - Претседателски избори 2014
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Претседателски избори 2014

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
Автор
Порака
stefan123123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefan123123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2014 во 09:50
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2014 во 12:02

Зошто да не може да каже свој став за името?
Демек прво легимитет од граѓаните, па после ставот? збунетост
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2014 во 18:43
Е, најпосле...
звонат...
отварам врата...
малолетно девојче...
ми дава рекламен материјал ...
и упаљач...
а јас ги оставив цигарите бе...збунетост

што убаво порано...
локумче даваа...

ехееее...
и изборите веќе не се тоа што беа...
ни маица, ни капа...
ни гајбички патлиџанчиња...
ни вреќичка компирчиња..
ништо...

е што...
само комшијата....
земал на митинг 4 сендвичи...
ама па затоа некој не земал ништо...

ви викам...
светов наопаку се преврте...
не е убаво вака...

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2014 во 22:25
читам наназад по темава и искрено не знам шо да мислам
слушам чат-пат нешо од митинзиве...ми збоктисаа бе
ме навредуваат нивните говори,толку ли се спокојни со помислата дека во Македонија вирее само неинтелегенција или ние сами ќе ја потврдиме заебанцијата дека кога Господ ги растурал будалите по земјата над Македонија му се скинала торбичкатазамисленост
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 16:23

И по Ѓорѓе - Ѓорѓе.
Е не ми се веруваше дека пак ќе го изгласаат за претседател.
Ама со оглед на разликата од 120 илјади гласови (тешко надоместливи до вториот круг, иако ништо не е невозможно), уште 5 години гафови... ох

Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 16:49
има некој идеја како да ја извадам оваа боја од ноктот?
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 16:58

Викаат со влажно марамче излегувало.голема насмевка
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 17:00
тоа е некое волшебно опозициско марамче...

не излегува ни со марамче, ни со ацетон, ни со добра волја, ни со ништо...

Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 17:13
Со циф ама убаво триј и подолго време
излегува, проверенонамигнување
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 17:18
Леле, каква набљудувачка имаше на изборите во мојата ИЕ... како од модни писти од Милано да дошла.

Кога завршив со гласањето прво што направив е и` НАМИГНАВ...

Изгледа дека масовно ќе излезам и во вториот круг...

Изменето од LiDivio - 14.Април.2014 во 17:19
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 17:47
статус на твитер ...  "кај нас на гласачко место снема од маркерот па палците со врата ни ги стискаа" ..... смеење
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
sikter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 650
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sikter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 19:20
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

тоа е некое волшебно опозициско марамче...

не излегува ни со марамче, ни со ацетон, ни со добра волја, ни со ништо...

vidi,
pobaraj po internetov ,
 kako toa  jakuzite go pravele.намигнување
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2014 во 20:52
Од маркерот со кој што ме исцртаа како ремек дело, прво се околу ми стана кафено па после одма ми излезе со ракија.хи, хи...Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2014 во 08:35
Што ги обележа овие избори:
1. Албанците не излегоа на гласање
2. Немаше никакви инциденти
...  размислување
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.