IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Токсиколози
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Токсиколози

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
-.- Kodar -.- Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -.- Kodar -.- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Токсиколози
    Испратена: 25.Септември.2013 во 21:48
Токсиколози е РАП група, членка на познатата Токсикологија.

Токсиколози ја соединуваат: Сиги, Кацар и Џоле.

До сега имаат издадено две траки (Свет Замислен и 3та смена) и се чека на денот кога ќе го пуштат во јавниот свет албумот насловен Пушти Глас.

Инаку, членовите имаат издадено соло албуми:
Сиги - Скрипти на еден писател и Рап Работам ;
Кацар - Жими ЈА &
Џоле - Таков сум јбг ...Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.