IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов помеѓу "различни"!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов помеѓу "различни"!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 171819
Автор
Порака
Maciii1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Јануари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maciii1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2015 во 19:31
Imam 17 inace taka mi e napraeno inace vo pravo si i jas toa mu go kazav nego mu rekov deka ako me ceni ke me ceni takva kako sto sum sega takva i da bidam ako se smenam deka ke bidam potpolno druga licnost so on ne ja poznava :3
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 23:19
Имам другарка  во Дубаи мажена за црнец
другарка во Франција за мелез, во Чикаго за мексиканец
и другарка во Швајцарија за германец
Сите  велат дека одлично функционираат...
додуша сега така и изгледаат

Јас можеби сум со предрасуди, ама со мој човек Македонец
секаде би можела да  живеамљубов


Поинаку мислам дека  не би ...не знам
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 23:43
https://m.youtube.com/watch?v=1y0Lb6rmwjs
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 171819
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.