IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - ЕП во кошарка - Словенија 2013
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаЕП во кошарка - Словенија 2013

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
Автор
Порака
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2013 во 00:23
Денес?!Тридневна жалост објавувамтага
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
lapidarius Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 35
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2013 во 00:24
jas se izraduvav, koj kje gi trpese falbite
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2013 во 15:22

Се сакам да напишам нешто на темава, ама ај и мене да ми помине тридневната жалост...тага

Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2013 во 15:26
Originally posted by lapidarius lapidarius напиша:

jas se izraduvav, koj kje gi trpese falbite

Лее не прај муабет и поарно што не нападија.
I just wanna feel real love.
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7061
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2013 во 15:43
Ајде малку да се насмееме, доста кукањеплазење
Погледнете како Жаре го имитира коментаторот Игор Трпескигазење од смеење
Изменето од Schatzii7 - 10.Септември.2013 во 15:44
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2013 во 00:16
0.36 - 0.47 За мене е  EPIC голема насмевка да
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Vardan Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2013
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 51
Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2013 во 00:34
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:


Ајде малку да се насмееме, доста кукањеплазење
Погледнете како Жаре го имитира коментаторот Игор Трпескигазење од смеење


ova so Zare e vrh
Ako sakate da go doznaenjeto znacenjeto na eden covek-samo dajte mu pole na dejstvuvanje
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2013 во 00:57
Жаре е легенда, штета што е толку потценет како комичар, актер и водител аплауз
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Vardan Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2013
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 51
Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2013 во 07:35
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Жаре е легенда, штета што е толку потценет како комичар, актер и водител аплауз


Samo me interesirase-koj toa go ima potceneto Zare i kako voditel,i kako komicar,ma da recam kako covek? Koj e toj ili tie sto go potcenuvaat? Jas za deckoto od prviot pat koga se pojavi imam respect.Mislam deka greskata a zal e vo samiot Zare sto na vaka mal i beden pazar so human resources kako nego on ne uspeva ili da se nametne,ili dobro da se prodade u nekoja od nasive ro***i nacionalni televizii.Steta jas bi mu dal udaren termin za talk-show-slicno kako ona na PRVA SRPSKA TV - "Vece sa Ivan Ivanovicem",so toa sto Ivan ne mu e ni do kolena na nas Zare-pa duri i bukvalno (deckoto e okolu 165 visok)
Ako sakate da go doznaenjeto znacenjeto na eden covek-samo dajte mu pole na dejstvuvanje
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2013 во 17:07
Originally posted by Vardan Vardan напиша:

Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Жаре е легенда, штета што е толку потценет како комичар, актер и водител аплауз


Samo me interesirase-koj toa go ima potceneto Zare i kako voditel,i kako komicar,ma da recam kako covek? Koj e toj ili tie sto go potcenuvaat? Jas za deckoto od prviot pat koga se pojavi imam respect.Mislam deka greskata a zal e vo samiot Zare sto na vaka mal i beden pazar so human resources kako nego on ne uspeva ili da se nametne,ili dobro da se prodade u nekoja od nasive ro***i nacionalni televizii.Steta jas bi mu dal udaren termin za talk-show-slicno kako ona na PRVA SRPSKA TV - "Vece sa Ivan Ivanovicem",so toa sto Ivan ne mu e ni do kolena na nas Zare-pa duri i bukvalno (deckoto e okolu 165 visok)
па баш немањето на пазар е резултат на подценување... али ај да не идеме ептен офтопик
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2013 во 20:55

Шлагворт на четвртфиналето - се среќаваат Србија и Шпанија!

Кошаркарската селекција на Италија ја совлада Шпанија со 86-81, дури по продолженијата и го освои третото место во Групата Ф. На последното место во таа група, изненадувачки, се најде европскиот првак Шпанија, која во четвртфиналето ќе игра против Србија, која е прва во групата Е.

Познати се и останатите четвртфинални парови – од попладнево се знаеше дека Хрватска ќе се сретне со Украина, а по вториот меч познато е дека Италија оди на Литванија, а Франција ќе ги одмери силите со Словенија, која вечерва нема никаков натпреварувачки мотив против Финска – домаќинот секако е втор во нивната група.

Превземено од mkd.mk

I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2013 во 00:04
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2013 во 00:08
http://www.mkd.mk/sport/kosharka/maestralniot-toni-parker-i-francija-ja-eliminiraa-shpanija

изненадување kolku beznadezno izgledaa francuzive...krivo mi e sto nemozev da dogledam do kraj...
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2013 во 10:13
И после победата на Литванија над Хрватска ( 77:62) - ќе гледаме финале Франција - Литванија .... 

Многу изненадувања на оваа ЕП .... 
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.