IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да кажам ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да кажам ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 338>
Автор
Порака
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 12:02
sdk...Dobar dennnnтрепкањетрепкањеголемо гушкање
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:13
sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:18
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)
 

сдк- здраво Бибич и јас сум од 8 месеци со нав лаптоп па ништо не ми е сменето . Подрав и среќен роденден намигнување
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:20
Originally posted by емил емил напиша:


Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)
 

сдк- здраво Бибич и јас сум од 8 месеци со нав лаптоп па ништо не ми е сменето . Подрав и среќен роденден намигнување


A BE EMILCO,I MENE NE MI E SMENETO NA STARIOT KOMPJUTER,... USTE DA SI GI ZNAEV LOZINKITE ILI OD OVDE ILI BAR OD ADRESATA PREKU KOJ BEV REGISTRIRANA NA PROFILOV.... RAZBIRAS LI ME ILI PAK NE???
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:21
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

sdk ama veke mi e sram da kazuvam na sekoi 2 godini edno te isto... od sega funkcioniram na ovoj profil,na prethodniot,a i na site drugi pred nego-so zamena na kompjuterot otidoa vo nepovrat site sifri i lozinki za forumov.... ne se lutete,de,ova ke bide posleden pat(vetuvam i iskreno se nadevam)



ѓоа шаховски потег си се направила... Биби ге-три хи, хи...

па ај среќен ти роденден... големо гушкање



Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:27
        VALJDA NEMA DA IMA I G-4

FALA ZA CESTITKATA,SEGA PA SE NERVIRAM DEKA NE MOZAM MACETO DA SI GO ZAKACAM
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:29
Originally posted by BIBI_G_3 BIBI_G_3 напиша:

        VALJDA NEMA DA IMA I G-4

FALA ZA CESTITKATA,SEGA PA SE NERVIRAM DEKA NE MOZAM MACETO DA SI GO ZAKACAM


немој да се нервираш баш на роденденот... ако треба дури и мој Мичо ќе ти го позајмамхи, хи...


Кон врв
acika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај acika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:32
SDK...Sreken rodendenсреќа
Finis coronat opus
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:35
sdk fala acika... i da iskoristam postov da te prasam pod koj nik bese porano? gledam od 2006 si na forumov ,a vaka gledajki te na slikava nesto ne si mi poznat
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:39
sdk..tesko deka ke se razbereme nie
vivi
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:40
sdk... ete mi go macetooooooooooo
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 13:41
sdk...o bibi ti li si...големо гушкање...macevo zavrsi rabotaнамигнување
vivi
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 14:10
   kjuti,kjuti... ja sum..po kojznae koj pat
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2013 во 14:11
д4б3, BIBI_G_3 ... sto bi rekla anastea-ko na sahovska tabla da sme sednati,ne na forum
sdk,de pa vie pa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 338>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,453 секунди.