IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да кажам ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да кажам ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 325326327328>
Автор
Порака
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13344
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 02:00
Сакам да кажам
се здрвив од седење вечерва
поточно ми се здрви г*зот на столчево црвенеење
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 02:04
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13344
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 02:15
Sakam da kazam  

paralelogram Кликни и види ги опциите  ke te poslusam бакнеж


Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 02:20
Паметно од твоја страна
Кон врв
Katina2019 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 21.Јануари.2019
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Katina2019 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2019 во 21:48
Сакам да кажам дека многу си биле паметни порано жените..си седеле, си плетеле, хеклале, биле креативни...не губеле вака безвезе време седејќи на форуми....

Уствари сакам да кажам, ај да не вртам ко киша око Крагујевца..абе мрзам форуми што се како сликовници...доста со слики, слики, слики....ајт у пм.
Ништо не е интересно

Изменето од Katina2019 - 25.Јануари.2019 во 22:12
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12383
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2019 во 22:54
Originally posted by Katina2019 Katina2019 напиша:

Сакам да кажам дека многу си биле паметни порано жените..си седеле, си плетеле, хеклале, биле креативни...не губеле вака безвезе време седејќи на форуми....

Уствари сакам да кажам, ај да не вртам ко киша око Крагујевца..абе мрзам форуми што се како сликовници...доста со слики, слики, слики....ајт у пм.
Ништо не е интересно


,,,e kazhi de konkretno koi sliki ne to see keif,,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 32003
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2019 во 07:25
SDK....na zapad Nisto novo...
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 97191
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2019 во 10:42
&amp;amp;#208;&amp;amp;#159;&amp;amp;#208;&amp;amp;#190;&amp;amp;#208;&amp;amp;#178;&amp;amp;#209;&amp;amp;#128;&amp;amp;#208;·&amp;amp;#208;°&amp;amp;#208;&amp;amp;#189;&amp;amp;#208;° &amp;amp;#209;&amp;amp;#129;&amp;amp;#208;»&amp;amp;#208;&amp;amp;#184;&amp;amp;#208;&amp;amp;#186;&amp;amp;#208;°&amp;#208;&amp;#159;&amp;#208;&amp;#190;&amp;#208;&amp;#178;&amp;#209;&amp;#128;&amp;#208;·&amp;#208;°&amp;#208;&amp;#189;&amp;#208;° &amp;#209;&amp;#129;&amp;#208;»&amp;#208;&amp;#184;&amp;#208;&amp;#186;&amp;#208;°


Сочувства за семејствата на загинатите!
Почивајте во мир!


Изменето од Valerija - 14.Февруари.2019 во 10:43
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2019 во 14:21
Сдк, да не беше барокот повеќе од пола мак.артисти ќе немава каде спот да снимат, џабе толку пљување :)))
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2019 во 23:27
Сдк...Да е жива и здрава онаа пипи со долгиот чорап ќе Ви кажеше каде сум.
А ја од там кажују Ви уживајте...
Селави ли беше си песната,а северџани

Изменето од Орка - 09.Март.2019 во 23:28
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2019 во 22:21
Сдк....Една приказна,ама не од денес.
Од 8-ми март беше.
Денот посекако хаос ми беше,за крај
требаше да испоштуем некого и со цвеќиња.
Фидбекот оки си беше.
-Абре денес ние треба да те частиме
за како тоа цела година не поштуеш,
па и денес си се трошел.И добро не е
тоа причата.
У 14ч требаше со ранецот да сум веќе на
пат накај Охрид.Арно ама,нема како јас сакам
но денот како оди.Се најдов у Кисела Вода кај Мечкаров.
Позади тоа маркетот,не ми текнуваше кој беше и
ми текна додека се нижеа буквиве.
Ама не и пишуам шо реклама да не платат.
Си купив цигари,рафаело сетики скоро секој ден и мене
по нешто блашко ме честат.Излегувам и каде сега цвеќиња
да барам.Извртев,врат шинав и ништо.Двајца локалци у пеесети
ги гледам со скопското у рука.
-Добар ден!
-Добар ден.
Како сите мажи...(свесно ја ова вака почнав и почнаа бледо да ме гледаат)
...денес сум на мушки муки.Напраив пауза,у себе се смеам им реакција глеам.

Мислам дека се отрезнија,како ме гледаа.
-Па да прашам каде би можел цвеќе да најдам во близина,таков е денот
ќе ме јадат цела година оти после.
Се оклешти едниот златен,дојде под рака ме фати.
Го гледаш пешачкиот...
Ме упати.Отидов најдов,се враќам накај кола со цвеќињата у рука.
И еве ти го тој оклештениот,го остава пивото на бетонски стуб.
Ко албатрос де у лево де у десно додека да фати правец иде
накај мене.
-Другар и ние мука си имаме,а у маркетов е решението.
-Е?
-По едно скопско да дадеш.
Бем ти градов се се плаќа,дури и човечноста.
Туку петаесе до три го фатив друмот,се погоди викендот
сакав да кажам.
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 32003
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2019 во 08:57
Sdk....tri nedeli dozd...redno e da se pojavi sonce
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12383
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2019 во 07:57
,,,APRILILIII,,,,na site sho ke go prochitate ovoa,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2019 во 16:21
Сдк...
Остана ли нешто не кажано?
Од ден на трудот ни остана само трудна нација!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 325326327328>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.