IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Aрхитектура и дизајн
  Активни теми Активни теми RSS - Помогнете ми со семинарската, архитектура
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помогнете ми со семинарската, архитектура

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
Klimovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Мај.2015
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klimovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Помогнете ми со семинарската, архитектура
    Испратена: 22.Мај.2015 во 01:28
Здраво,
Сакам да Ве змаолам да одвоите една минута и да ја одговорите оваа анкета. Многу ќе ми помогнете.
Ви благодарам!
https://docs.google.com/forms/d/1N5P_AJa3G1N2JbfxwmILQHUP0wfI2XyfF6BdtCL6Jk0/viewform
Кон врв
МрзливЧоек Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МрзливЧоек Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2013 во 00:59
Малку незнаење, повеќе мрза и така
Немозам да ги најдам потребните информации, но како и да е благодарам на потрошеното време

Изменето од МрзливЧоек - 27.Јуни.2013 во 00:59
Кон врв
aurelianus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aurelianus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2013 во 00:50

ne e deka ne znaes,da ne mi te mrzi slucajno?намигнување

odis vo politika,ama poleka,pokroce(na te nane) sto bi rekle babite.голема насмевка

8"
Кон врв
МрзливЧоек Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МрзливЧоек Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2013 во 00:42
Ако мозе да линкувате? Нов сум на форумов, незнам убаво да го оперирам и маневрирам
Кон врв
aurelianus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aurelianus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2013 во 00:37
намигнувањеimas materijal kolku sakas vo temata podole SKOPJE 2014 ili LUNA PARK.taka nekako bese.
8"
Кон врв
МрзливЧоек Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МрзливЧоек Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2013 во 00:27
Темата ми е ,,Архитектот во општеството,, но мозе да се интерпретира и како ,,Архитект,, или билошто слично на ова - ако не би ве мрзило, да ми линкнете текстови на македонски јазик на на оваа тема да мозам нешто да позајмам?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,157 секунди.