IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е Кире Наумов?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е Кире Наумов?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој е Кире Наумов?
    Испратена: 30.Март.2013 во 09:17
Кире Наумов ќе го менува БЦ

Поранешниот директор на Агенцијата за разузнавање најавува дека планира да го смени БЦ.

Кој е Кире Наумов? Има ли шанси? Со оглед на неговото џандарско потекло - ништо чудо и да успее да го тргне БЦ од тронот.
Illegitimi Non Carborundum
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2013 во 12:13
БЦ со најверната своја швалерка Наташа Савова отишол во Виена да спасува дел од парите што лежат на тајните сметки. http://republika.mk/?p=45547


А за да остане се' под контрола, како што се случи во ВМРО, така мора и во СДСМ да дојде лидер што е поврзан со полициските структури на земјава, ама сепак да е јасен во своите македонски национални определби. Мене ми стои дека токму Кире Наумов е таквиот потребен џандар.
Illegitimi Non Carborundum
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.