IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Анкети-типувања-Локални избори 2013
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Анкети-типувања-Локални избори 2013

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Анкети-типувања-Локални избори 2013
    Испратена: 15.Март.2013 во 18:45
Полека излегуваат информации за партиски анкети и пипање на пулсот за изборите -кој каде ќе победи, кој каде ќе изгуби. Нека стои тука за да видиме колку ги бива за типувањеголема насмевка
Кандидатите за градоначaлници на ВМРО-ДПМНЕ водат ...
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2013 во 18:54
Кон врв
Gorazd777 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2008
Локација: Евразија
Статус: Офлајн
Поени: 1584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorazd777 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2013 во 16:41

Нема,нема чудно,ништо за Прилеп,на последните лански избори кога марјан застана на кандидатска листа за пратеници,Прилеп,веќе го губеше-дпмне,најдобро можат да ја отсликаат еуфоријата тогашна ,Бившите членови на СДСМ,сега префрлени во ДПМНЕ,како половината ги облекле маиците (стари),на нивната бивша партија,за да слават.Но после им олесна,кога видоа дека за влакно се извлече Марјан,односно на повисоко ниво сите неважечки ливчиња беа искористени на такви тенки места.

За таа математика има и Докази.

Но има и друга работа,но тоа за Марјан ќе го наведам во тема Градоначалници.

ВОЈНАТА Е МИР
СЛОБОДАТА Е РОПСТВО
НЕЗНАЕЊЕТО Е СИЛА
ОД ЗЕЛКА ТОРТА И ОД СЕЉАК ГРАЃАНИН НЕ БИДУВА
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.