IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Факултет за Бизнис и логистика-Скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Факултет за Бизнис и логистика-Скопје

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Mia123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Јануари.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mia123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Факултет за Бизнис и логистика-Скопје
    Испратена: 30.Јануари.2013 во 16:45
Dali ima nekoj sto e na ovoj fakultet?I dali moze da mi kaze nesto povekje za nego i dali e dobar fakultet,bidejki sakam da se zapisam na nego.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2013 во 17:21
Зависи кои ти се критериумите за добар факултет.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.