IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - BlackBerry Порше Дизајн P9981 (отклучен)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

BlackBerry Порше Дизајн P9981 (отклучен)

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
buysell Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buysell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: BlackBerry Порше Дизајн P9981 (отклучен)
    Испратена: 12.Декември.2012 во 23:52
Контакт: Џон Helpin
E-mail: buysellstore@yahoo.com
Skype ID: buysellstore

Телефон:
Отклучен iPhone 5 64GB-600 $
Отклучен iPhone 4S 16GB - $ 400
Јаболко iPad 2 таблета 32GB (Wi-Fi) 400 $
Отклучен iPhone 4 16GB - $ 350
Samsung Галакси Забелешка - $ 380
Samsung Галакси S2 - $ 330
Samsung Галакси S 3 - $ 350
BlackBerry playbook 32GB $ 300
BlackBerry Порше Дизајн P9981 (отклучен) 700 $

Ве молиме контактирајте не преку Skype или е-маил за брз одговор
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,113 секунди.