IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Димитар Бузлевски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Димитар Бузлевски

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Ideolog 2013 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ideolog 2013 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Димитар Бузлевски
    Испратена: 05.Декември.2012 во 02:36
Dali ovoj covek kako sto vika opozicijata e kandidat za gradonacalnik na Vmro ili pak Hari Kostov mu ja plaka kampanjata. Se mi izgleda nekako lazno.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2012 во 08:06
Originally posted by Ideolog 2013 Ideolog 2013 напиша:

Dali ovoj covek kako sto vika opozicijata e kandidat za gradonacalnik na Vmro ili pak Hari Kostov mu ja plaka kampanjata. Se mi izgleda nekako lazno.

Е ама прашање?! Па нетокму ли е да седи во анонимност и да дозволи тој да смени локација на живеење и да му стане цимер на Велија кога може да се заштити? А како кај нас е најлесно да се заштититш? Да одиш во друга партија или да станеш “независен“голема насмевка
Што има тука лажно жити леб-па секој се спасува како знае и умее.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.