IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Чудно но вистинито
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чудно но вистинито

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
love nikon Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 56
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај love nikon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Чудно но вистинито
    Испратена: 29.Ноември.2012 во 11:30
PODOLGO VREME NEMA NIKOJ NA FORUMOF A ZOSTO NE ZNAM I CUDNO E NEKAKO???
PA SI REKOV AJDE DA ZAZVONAM MOZE NEKOJ KE OTVORI I KE VLEZE NA FORUMOV CISTO ONAKA DA POPRAVIME MUABET.A I TEMAVA KOJA JA OTVARAM I SAMIOT NASLOV NEJZIN SI ODGOVARA I SO MOMENTALNATA SOSTOJBA NA FORUMOF (DEKA NE NEMA SE IZGUBIVNE)

NESTO CUDNO SE SLUCUVA VO NIKON SVETOV PA AJDE DA VIDIME:

http://nikonrumors.com/2011/10/07/another-nikon-price-increase-in-the-us.aspx/


http://nikonrumors.com/2012/02/20/nikon-d800d800e-cost-to-dealers-in-the-us.aspx/

POZDRAV
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2012 во 23:07
Originally posted by love nikon love nikon напиша:

PODOLGO VREME NEMA NIKOJ NA FORUMOF A ZOSTO NE ZNAM I CUDNO E NEKAKO???
PA SI REKOV AJDE DA ZAZVONAM MOZE NEKOJ KE OTVORI I KE VLEZE NA FORUMOV CISTO ONAKA DA POPRAVIME MUABET.A I TEMAVA KOJA JA OTVARAM I SAMIOT NASLOV NEJZIN SI ODGOVARA I SO MOMENTALNATA SOSTOJBA NA FORUMOF (DEKA NE NEMA SE IZGUBIVNE)

NESTO CUDNO SE SLUCUVA VO NIKON SVETOV PA AJDE DA VIDIME:

http://nikonrumors.com/2011/10/07/another-nikon-price-increase-in-the-us.aspx/


http://nikonrumors.com/2012/02/20/nikon-d800d800e-cost-to-dealers-in-the-us.aspx/

POZDRAV

Ај да не ти го кршам кејфот. Само надгледувам. Одамна не сум постирал ништо дека реално во последно време немам време да фотографирам. Предавања, вежби, монтажа......

А, за темата што ја отвараш немам мислење. Не е ништо чудно. Никон не се Црвен Крст туку профитна компанија. Можеби имаат загуби, можеби зголемени трошоци, кој знае. Пазарот ќе си го каже своето. Или ќе се продаваат или не.

Ај поздрав до сите мафтање
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2013 во 13:20
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.