IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку долго терате секс партија?????
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку долго терате секс партија?????

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 23>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 06:43
bravo za ova......ama pak moram da kazam deka mozno e,iako vikas ti na "prv sex" ne e mozno, da izdrziz podolgo vreme......toa e nisto posebno (bitno e glaavata!!! ),koj teloto si go znae dobro,toj ke znae sto kako.........
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 09:13

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

bravo za ova......ama pak moram da kazam deka mozno e,iako vikas ti na "prv sex" ne e mozno, da izdrziz podolgo vreme......toa e nisto posebno (bitno e glaavata!!! ),koj teloto si go znae dobro,toj ke znae sto kako.........

 чиста вистина...........со текот на времето искуството си го прави своето ,нормално и темата треба да си ја сакаш

Кон врв
milen@idividi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milen@idividi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 13:19
E da. Taka e iskustvoto si go pravi svoeto. Iskreno do pred 4-5 godini mozev maksimum pola saat u dobro raspolozenie. Sea vise iskustvoto si go prai svoeto.
So dobra koncentracija i samokontrola i vo idealni uslovi mozam da drzam cela nok. A i devojka mi si ja istrenirav takada planiram poseben sex samu u petok i sabota posto naredniot den spijam i odmaram. A mi se slucilo i posle povekedneven intenziven sex so pauzinormalno da mi dojde preku glava pa edno 3-4 dena ne mi teknuva na sex. A devojka mi ko macka vo sezona za parenje samo kruzi okolu mene i mi pokazuva g's. Uste "mjau" da znae da kaze...
Science is my religion!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 00:29
Ne deka mene me interesira ama aj falete se malce
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 00:50
zavisi od partnerot!!LOLLOLLOL
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 05:21
5 do 10 minuti maksimumLOLLOLLOL
(I'm just kidding!)


Изменето од kandid - 21.Септември.2006 во 09:27
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:21
moze  15 mim na glvnoto aaaali inace moze i so saatiSmileEmbarrassed
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:49
pa .........pa ........pa .....
......
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 17:39
...од 3мин...до 2сати...зависи од 1 000фактори...LOL Wink Tongue
Кон врв
FlesX Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FlesX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 18:14
mene drugarite me vikkat sex masina.
edna partia okolu eden cas, ami mi se slucilo da povtoram po red i do 4 pati
i oslabnuvam sigurno 1kg.    ClapClap
ONLY THE STRONG SURVIVE
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 18:17
Originally posted by FlesX FlesX напиша:

mene drugarite me vikkat sex masina.
edna partia okolu eden cas, ami mi se slucilo da povtoram po red i do 4 pati
i oslabnuvam sigurno 1kg.    ClapClap
 
Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  ме остави без зборови Clap Clap Clap Clap Clap
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 18:29
Ne mi e jasno zoshto go pravite sexot kako natprevar?ConfusedPa ubavinata na sexot ne e vo izdrzuvanjeto tuku vo zelbata vo uzivanjeto...nekogash imash zelba nemash vreme pa i kratka sex partija ti e neshto prekrasno,nekogash tolku ti e ubavo dodeka trae pa ne sakash da zavrshi i uzivash...i posle toa ne odish da se pofalish na drugarite kolku mnooogu si izdrzal
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 18:34
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Ne mi e jasno zoshto go pravite sexot kako natprevar?ConfusedPa ubavinata na sexot ne e vo izdrzuvanjeto tuku vo zelbata vo uzivanjeto...nekogash imash zelba nemash vreme pa i kratka sex partija ti e neshto prekrasno,nekogash tolku ti e ubavo dodeka trae pa ne sakash da zavrshi i uzivash...i posle toa ne odish da se pofalish na drugarite kolku mnooogu si izdrzal
 
 
...дали верваш дека ова е најпаметното нешто со го слушнав денес Wink озбилен сум не е најважно колку време ке трае Tongue...иако има голема улога времетраењето...посебно за женските Wink..така?
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 18:40
Normalno deka ima uloga ama kako sto rekov samo dokolku e uzivanje,ima momenti koga tolku ti e ubavo koga go custvuvash partnerot vo tebe sto si na granicata na orgazam a vo isto vreme i ne sakash da zavrshi... bitno e partnerot da umee da ja procita rekacijata na tvoeto telo i da go sledi tempoto,a ne toa da pomine vo izmacuvanjeWink
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.