IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Чувства
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чувства

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 00:34
ЧУВСТВА....-0,9%
ЕМОЦИИ.....-3%
ЉУБОВ......-102,59%
СЕКС.......-200%
ЛУТИНА.....1000000%    УШТЕ...?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 18:56
..........cuvstvata se nesto sto te drzat vo zivot,,,,,,,,,.....najloso e covek koga e ramnodusen sprema bilo sto i bilo kogo...............zatoa treba da se neguvaat cuvstvata...........bez razlika dali se toa negativni ili pozitivni...........намигнување
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 19:16
Ja sum posebno custvitelen na edno mesto
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 12:37
Cuvstvuvam bolka i toa golema koga nekoj
me e*e u mozok!!!!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 16:36
A ako ne gi pokazam kade ke gi skrijam?
Pa nemam tolku mesto!бакнеж...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 17:18
Ja stalno sum besen i ljubomoren...eba go...otkako gi ostaviv cigarite ne mi raboti mozokov ic, bezveza pisuvam  тага
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 22:16
Gi pokazuvam iako znam deka nekoi luge pogresno me svakaat,samo toa e losoto,sto neznam da gi sokrijam,a vo mnogu situacii znam deka treba.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 23:46
Bi sakala da mozam da gi sokrijam
eptem sum "prozirna",iako site mi velat
deka taka treba,bilo demek-chovechkiнамигнување


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2008 во 00:14
Sekogas sto cuvstvuvam iskreno na megdan si kazuvam i pokazuvam mislam deka toa ne e grev samo sto isto taka mislam deka ne sekoj toa go zasluzuva
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2008 во 00:59
Cuvstvata se mnogu interesna kategorija na coveckoto izrazuvanje i opstenje so drugite!!!

Nekoi koga opstat so drugite gi pokazuvaat, a nekoi pak ne gi pokazuvaat!!!

I sea zamisli so nekoj da opstis , a on ne go pokazuva svoeto cuvstvo!!! Si vikas, so coek e ovoj bez cuvstva, neli!!

Ama sea pak sakas da opstis so nekogo, a ne go znaes dobro, i on odma go pokazuva svoeto cuvstvo, pa pak si vikas , bree so coek e ovoj odma go pokazuva cuvstvoto!!!

Zatoa jas se drzam za edna izreka na eden moj prijatel koj koga ke dojdese na sostanok, vaka se obrakase do site prisutni-

pred da go pokazam
ke go izvadam
a duri potoa ke prejdete na negovo prifakanje

se razbira, mislam na dnevniot red!!!!!
I nie site se cuvstvuvavme taka nekako.. jebi ga sea ne se opisue toa ...

I zatoa vikam cuvstvata se mnogu interesna kategorija na coveckoto izrazuvanje i opstenje!!!!!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2008 во 01:57
SAMO PLATONSKI PRIZNAVAM
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 19:29
KOGA SUM TAZNA, TOA SE POZNAVA NA MENE OD AVION
KOGA SUM LUTA TUPAM SO NOGA
KOGA SUM SREKJNA RIPAM I SE SMEAM NA CEL GLAS
 
NE GI POKAZUVAJ CUVSTAVATA ZASTO KJE BIDES POVREDENA?????збунетост
AKO DE....ZNAM....
AMA MENE KOGA TOGAS RANATA KJE MI ZARASNE
A NA TOJ STO ME POVREDIL NAMERNO DAMKATA NA SOVESTA KJE MU OSTANE....PA KOJ IMA POVEKJE ZIJAN????големо%20гушкање
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 02:00
ја неам чувства
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
SINA PTICA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2008
Локација: Argentina
Статус: Офлајн
Поени: 109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SINA PTICA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 05:56
Originally posted by batt's batt's напиша:

kolku si dozvoluvate ili ne dozvoluvate drugite da vidat sto cuvstvuvate?

gi pokazuvate li emociite?



Имам апсолутна самоконтрола.
,,орлите рано летаат,,
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 891011>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.