IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Чувства
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чувства

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 91011
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 10:53
Otkako gi ostaviv cigarite mnogu mi smeta koga mi smrdat corapite i po golema nuzda od wc so trcanje begam...ufff...cigarcinja moi...sega znam kolku vredevte...nikogas nema da ve zaboravam...
Кон врв
prasence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај prasence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 21:10
Cuvstvata gi pokazuvam, nekogas i koga moram da gi sokrijam ne umeam, ednostavno sum premnogu osetliva i najmnogu ja pokazuvam lutinata, e nea neznam nikako da ja sokrijam.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2008 во 21:15
Originally posted by batt's batt's напиша:

kolku si dozvoluvate ili ne dozvoluvate drugite da vidat sto cuvstvuvate?

gi pokazuvate li emociite?

со меен во љубовта се е релативно и се зависи од партнерот. некогаш сум дозволувала некогаш не. не за да се заштитам себеси туку едноставно сум приметила дека можеби сеуште е рано да дознае или пак дека не сум сеуште сигурна што чуствувам..а кога ке увидам дека треба да му дадам на знаење и дека сум сигурна во тоа што го чуствувам фино лепо и поштено му кажувам. голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2008 во 16:29
Tajnata e vo davanjeto...bez razlika sto lesno moze da zagubis, sto znaci vleguvas vo situacija so odnapred zamislena zaguba i ismejuvanje i kako nemas nisto taka da se sto ke dobies ponataka ti e cist kar...toa e sepak pravilo koe alcni i sebicni goveda i kravi na bilo kakva vlast nikogas nema da go naucat i ke gi mrazat i obvinuvaat lugeto deka se vakvi ili takvi, ke setaat kucinja i macinja za da najdat uteha od sopstvenata kratkovidost, nauceni da grabaat bez merka i kontrola...gadotii nevideni...


Изменето од zbunet - 21.Април.2008 во 16:31
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 91011
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.