IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - како да се излечи еден наркозависник?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

како да се излечи еден наркозависник?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
GabyAngel04 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јуни.2012
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GabyAngel04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: како да се излечи еден наркозависник?
    Испратена: 13.Јуни.2012 во 19:18
kako da se izleci eden narkozavisnik sto ima ogromna volja za lekuvanje, a e siromashen i nema pari da plati nitu vo stranstvo nitu vo nekoj od centrite za lekuvanje niz drzavava??? Molam za odgovor.....
Gabriela Simonovska
Кон врв
metroing78 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај metroing78 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2012 во 10:38
Ednostavno.Stom ima volja 90% e zagarantiran uspehot,a se drugo zavisi od nego.Poznavam mnogu ludje sto imaat ideno po razni kliniki i tuka i vo stranstvo,a pak se zavisnici(odnosno koga ke se vratat pravat recidiv) Bidejki navedovte deka ima volja togas ima nadez.Pozz
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6961
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2012 во 11:13
Ух, тешка тема, навистина. Мене емотивно многу ме погодува. Нажалост, не знам некој конкретен начин, но не сум јас многу сигурна во тоа клиниките. Сепак, според мене, појдовна точка е наркозависникот да раскрсти со друштвото кое што исто така консумира такви супстанци. Не знам на што е навлечен човекот, но ќе се распрашам наоколу и јас за идеи па ќе понудам овде од можните решенија. Стискам палци за вас големо гушкање
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2012 во 10:48
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.