IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Фобија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фобија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
Автор
Порака
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 15:22

ne razgovarav so strucno lice, ama razgovarav so licnost so imala ist strav ko so imam jas....:))) i mi pomogna MNOGU!!!! :))))

so tek na vreme ako gi primenuvam sovetite koi mi gi kaza.....se nadevam deka kje go nadminam stravot....:)))

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 15:26
Siguren sum vo toa!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 15:54

Originally posted by nedopirliv nedopirliv напиша:

Siguren sum vo toa!

  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:37
еј тоа е страшна работа,мислам фобиите ијас имам фобија како натали ама ти алекта алал да ти е како издршуваш!
а јас за факс кога барав лекарско напишав дека се плашам од гужва и затоа барав да ме ослободат од присуство на часови...ама кога опиша како ти е сега ми е јасно повеќе
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:42

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

еј тоа е страшна работа,мислам фобиите ијас имам фобија како натали ама ти алекта алал да ти е како издршуваш!
а јас за факс кога барав лекарско напишав дека се плашам од гужва и затоа барав да ме ослободат од присуство на часови...ама кога опиша како ти е сега ми е јасно повеќе

 jako opravdanie....

inace jas kako izdrzuvam....paaa.....- Histericam!!!!

 

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:46
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

еј тоа е страшна работа,мислам фобиите ијас имам фобија како натали ама ти алекта алал да ти е како издршуваш!
а јас за факс кога барав лекарско напишав дека се плашам од гужва и затоа барав да ме ослободат од присуство на часови...ама кога опиша како ти е сега ми е јасно повеќе

 jako opravdanie....

inace jas kako izdrzuvam....paaa.....- Histericam!!!!

 



по се изгледа не одиш на журки...а и сега лесна си за уценувањезнам сега како да ти ги соберам сите чоколади,чекај само да дојдам во Охрид
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:51
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

еј тоа е страшна работа,мислам фобиите ијас имам фобија како натали ама ти алекта алал да ти е како издршуваш!
а јас за факс кога барав лекарско напишав дека се плашам од гужва и затоа барав да ме ослободат од присуство на часови...ама кога опиша како ти е сега ми е јасно повеќе

 jako opravdanie....

inace jas kako izdrzuvam....paaa.....- Histericam!!!!

 



по се изгледа не одиш на журки...а и сега лесна си за уценувањезнам сега како да ти ги соберам сите чоколади,чекај само да дојдам во Охрид

aaaa cokoladite ne mozes da mi gi odzemes....

a inace na svirki i koncerti retko odam.....i ako odam obavezno moram da izlezam nadvor nekolku pati:))))) 

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:51
а бе ти кажав јас сега си лесна за таа работа...дур трепнеш и готова си
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:54
kje vidime kje vidime  
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:58
абе јас ти кажав ти само спремај се таму некаде во фебруар сум таму и те носам во гужва...хахаха
само мала терапија а ти ќе ја плаќаш у чоколади хехехе
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 17:02
da da sekako!!!! ti samo  nadevaj se....
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 17:03
а ако те извадам од часови?кој ти беше калсен
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 17:51

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

а ако те извадам од часови?кој ти беше калсен

da me izvades od casovi???? mooooooze:))))

klasen Dobrila Kaladonovska

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 17:57

abe deca be...zs taka...be deca...am sega ko vi velev da ucite...hm...

dur sme kaj fobiive...otkriv deka imam use edna...ne znam z's ama ko ke vidam deka momentalno se ukluceni pojke od 5 clena na forumov se ezam...i zato sekogas si odam...i cekam da ostanet dva-trojca

Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.