IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Фобија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фобија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 14151617>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 00:19
ne se plashish od,..babarogi?!збунетост
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 12:18
Vcera imav stresna situacija!Nekoj me sledi postojano i koga navecer si odam sama nekoj mi svirka>
pocnav da imam fobija od toa
Sunce hvala ti sto si isashlo za mene,sunce OBECAJEM MISLI SU MI POZITIVNE!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 13:41
...ОД ЛОШИ ДЕВОЈКИ...!газење%20од%20смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Josefina_m Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 608
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Josefina_m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 15:24
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ОД ЛОШИ ДЕВОЈКИ...!газење%20од%20смеење
dobar den na site kako ke gi prepoznaes losite devojki?
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 15:46
јас кога бев мал имав фобија од лифтови...бидејки живеам во ниска зграда без лифт...
арно ама по некое време (потпораснав) почнав да идам кај другари (што живеат на висок спрат) и почнав да го користам лифтот...
исто така читав многу и за безбедносните системи кои се наоѓаат во лифтот и кои помагаат при евентуално кинење на сајлата...и оттогаш тој страв ми помина...голема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 16:09
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ОД ЛОШИ ДЕВОЈКИ...!газење%20од%20смеење
 
Zosto?????збунетост
Pa dobrite devojki se dobri a losite uste podobriсмеење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 21:51
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by zagor zagor напиша:

...ОД ЛОШИ ДЕВОЈКИ...!газење%20од%20смеење
 
Zosto?????збунетост
Pa dobrite devojki se dobri a losite uste podobriсмеење
...ЕЕЕЕЕЕЕ....УШТЕ ДА Е ТАКА....!!!!АЈЈЈ,СИ ЗНАМ ЈАС!!!намигнување
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 08:03
Da ne me vidi nekoj poznat koga sum so druga, a ovoj poznatiov da se znae so prvata 
Кон врв
sandraT. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandraT. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2010 во 23:49
Lele ajde i jas da vi raskazam koga veke ste pocnale so toa....jas imam mnogu golem strav...pred dve ipol godini pusev cigari togas zapocnav i bev na bolnica kaj moja drugarka da a pstam i tamu zapaliv cigara i se onesvestiv potoa po nekoj mesec kaj drugarka mi doma isto taka zapaliv cigara i pak se onesvestiv no toane pretstavuvase nekoj strav za mene se do denot koga bev izlezena na setaliste i odednas pocnav da se tresam i da nemozam da stojam se napiv voda i legnav na klupa malce da se soemam toa mozno e da mi padnal seker i od togas jas sum vo golem strav nikade ne izlegvav voopsto samo lezev i placev posl toa barav nekoja pomos i falamu na gospod do nekade uspeav sega setam no ne mnogu samo koga mopram da odam nekade...dodela da izlezam mi e strav ali koga ke izlezam spomalku se opustam no sepak nesto me kopka i me teraa da se vratam nazad no so nekoja mala mka izdrzuvam no sepak se plasam i doma koga edam ima nekoi momenti na panika da en se onesvstam ili da ne mi se sluci nesto se nadevam na dobar pat3sum da se izvlecam od ova.....sto mislite za ova.......se nadevam ke rodolzam i ponatamu da bidam jaka i deka ke uspeam fala za sekogo sto ke procita i ke odvoivreme da mi napise neto pozz
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2010 во 00:04
Од забар. А утре ќе одам. грицкање%20нокти
Кон врв
sandraT. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandraT. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2010 во 01:03
mrazam da odam na zabar     srekno utre
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2012 во 00:57
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2012 во 08:50
,,,,od tesni patiki,,,,замисленост,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
playtoy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај playtoy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2012 во 21:12
fobija (strav) od voda dodeka sum sso nozete na tlo e se dobro :)))))))))
zivot je kurva ako ga ne jebes sje*ace te :))
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 14151617>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,437 секунди.