IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Andrejj. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andrejj. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн
    Испратена: 21.Мај.2012 во 18:55
Здраво ја отварам темава бидејќи сум почетник и сум во предвид да коритсам протеини, но незнам какви се последиците, некои ми викат на стари години кожата на телото била целата збрчкана па се пласам дали некој знае нешто са ова, поздрав.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2012 во 23:32
Нема никакви последици од користење протеини. Лапај слободно и вежбај редовно.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
goran-twin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 385
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goran-twin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2012 во 18:52
Сепак внимавај претераното конзумирање и во големи количини ја згрутчува крвта во организмот.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,361 секунди.