IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Промоција на книги
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Промоција на книги

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Elidija Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Elidija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Промоција на книги
    Испратена: 27.Јануари.2012 во 12:21
Во среда на 01.02.2012, во 19 часот ќе се одржи промоција на книгата “Достигнување на Вишите Светови“ од Д-р Михаел Лајтман.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2012 во 07:47

Во Градската библиотека „ Браќа Миладиновци “ во Скопје на ден 24 април 2012 година (вторник) ќе се одржи промоција на книгата А Обдукција на теоријата, том 1 : Жива семиотика од Венко Андоновски. Добитник е на наградата „Димитар Митрев“ за критика и есеј на ДПМ за 2011 година.

Промотор: проф.д-р Кристина Николовска

Актерска интерпретација: Арна Шијак

 

 

 

I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.