IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - По што ќе ја паметите изминатата година?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

По што ќе ја паметите изминатата година?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: По што ќе ја паметите изминатата година?
    Испратена: 29.Декември.2011 во 13:30
Ајде дечки..
По што ќе ја паметите 2011?

Мене ми се случија многу убави работи на приватен план, но тука можам да искоментирам само за форумските. 

Еве една од нив нека е тоа што ме назначија за Администратор.
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2011 во 13:37
 
А зошто не смее приватни работи? збунетост
 
он: По тоа што ја напишав магистерската работа... голема насмевка уште да ја одбранам... и готово. плазењеголемо гушкање
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6977
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2011 во 13:38
Najkatastrofalnata godina vo mojot zivot mi se cini, talkanja, bezdomnistvo, glad itn... no od druga strana od taa samotija i od site frki nauciv nesto mnogu vazno... deka domata i toplinata se samo vo srceto.. e sega na kraj go izedov stapot so postraumatski stresovi, sekako deka situacijata mi se odrazi loso, no i pokraj losite slucki jas nauciv edna mnogu vazna rabota za sebe.. edna od najvaznite.
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2011 во 13:40
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

 
А зошто не смее приватни работи? збунетост
 
он: По тоа што ја напишав магистерската работа... голема насмевка уште да ја одбранам... и готово. плазењеголемо гушкањеСмее приватни работи. 

Реков, јас не кажувамголема насмевка

А тебе со среќасреќа
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2011 во 17:17
најдов нешто што барав подолго време, станав полнолетен, многу големи радости и уште толку големи разочарувања. Големи и важни работи, пред се....  Убаво...
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2012 во 06:15
Izminatata godina kje ja pametam po mnogu uspesi na profesionalen plan. Mnogu denovi pominati nadvor od Makedonija, mnogu denovi pominati so laptopot pred mene, mnogu izgotveni izveshtai, golem broj na dadeni mislenja okolu turizmot, mnogu milji preletani, mnogu novi zapoznaeni lica, mnogu delovni sostanoci i malku son...

Na privaten plan kako zapochna taka zavrshi. Ne mozam da se zalam, povolna godina :)
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2012 во 14:02
Не беше сјајна година, ни малку...
турбулентна....
мислам дека минатава година ме измени максимално...
единствено добро што ми се случи што станав даде

Изменето од sanja-a - 11.Јануари.2012 во 14:03
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
pHp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2011
Локација: Rwanda
Статус: Офлајн
Поени: 1477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pHp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2012 во 14:10
Во секој случај по добро. Ниту еден не остана без работа, сите плати исплатени, сите сметки платени, профит нема, ама нема ни долгови. Неколку нови договори со нови клиенти, старите си ги обновија договорите, бев на одмор, бев на зимување, сите здрави и живи. Па и раскинав, што е добро, за да се отвори друга врата, едната мора да се затвори, нели?
Ние не сме човечки битија со духовно искуство, туку духовни битија со човечко искуство
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2012 во 14:17
Kakva i da beshe pomina... A i zoshto da ja pametam...? Za da se rodi novo... staroto mora da se srushi i toa do temel...
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6977
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2012 во 14:33
Deka dotogas najuzasnata godina u zivot.. mi se gadi duri доста е
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
ANITKA111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 608
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITKA111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2012 во 22:47
nema neshto posebno...
Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2012 во 15:30
Па нешто може да не се памти...но загубата на мајка ми и шетањето по општини, разни министерства,катастри и градско  собрание...не се заборава!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2012 во 02:54
ima dosta za nea da se pisuva
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2012 во 09:37
Најдобро ја памтам по напорното возење велосипед и многуте змии што ми испаднаа
I just wanna feel real love.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.