IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Превоз Скопје - Атина
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Превоз Скопје - Атина

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2012 во 15:17
Originally posted by brza brza напиша:

e prekuuu...da ne kazam ...preku shto ,

....ako lepele neshto ! смеење

 

ниедна навреда не е по силна од меракот на македончето да се избања во водите неговиот Егеј  да да
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2012 во 15:25
Имате тема за патување во Грција. Таму зезајте се, тука е за превоз до Грција!
Што не мора да е со сопствено возило. Александра прашала за секаков вид на превоз, освен со сопствено возило..така да...
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2012 во 02:12
Originally posted by alexandra003 alexandra003 напиша:

Ve molam ako nekoj moze da mi kaze kade moze da najdam prevoz Skopje -Atina...?
i ne bidete tolku patrioti da me osudite za odenjevo vo Atina
sreken pat na site Mak patrioti .....  sega ke birate ili nalepnica na avtomobilot ili voz среќа
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.